DAJ CYNK

Nokia 9.3 PureView dopiero w 2021 roku? To bardzo możliwe

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3785

Nokia 9.3 PureView nie w tym roku

Nokia 9.3 PureView to nowy flagowiec tej marki, nad którym pracuje firma HMD Global. Ostatnie doniesienia wskazują, że premiera tego urządzenia może się odbyć dopiero w przyszłym roku.

Niedawno pisaliśmy, że jeszcze w tym roku HMD Global pokaże trzy nowe smartfony, a wśród nich znajdzie się flagowa Nokia 9.3 PureView. Okazuje się jednak, że następca Nokii 9 PureView może powiększyć opóźnienie, a jego premiera nastąpi dopiero w 2021 roku. W najnowszych doniesieniach nie ma jednak żadnej informacji, w którym miesiącu miałoby się to wydarzyć - pozostaje mieć nadzieję, że bardziej w styczniu niż w grudniu.

Zobacz: Trzy nowe Nokie zadebiutują jeszcze w 2020 roku
Zobacz: HMD Global prezentuje nowe telefony marki Nokia: 8000 4G i 6300 4G

 

Takie opóźnienie może oznaczać, że Nokia 9.3 PureView dorówna do większości przyszłorocznej konkurencji i trafi na rynek z najnowszym Snapdragonem 875 na pokładzie, który ma zadebiutować w przyszłym miesiącu. Czy tak się stanie, czy jednak HMD Global zastosuje Snapdragona 865/+, powinniśmy się wkrótce dowiedzieć. Jakkolwiek będzie, pozostaje mieć nadzieję, że długie oczekiwanie na nowy model się opłaci.

Zobacz: Xiaomi prezentuje w Chinach nową serię Redmi Note 9
Zobacz: Galaxy A12 i Galaxy A02s to pierwsze smartfony Samsunga na 2021 rok

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Nokia anew (Twitter)

Przewiń w dół do następnego wpisu