DAJ CYNK

Nokia 5.1 Plus dostanie Androida 10 w tym tygodniu

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5511

Nokia 5.1 Plus

Nie ma tygodnia bez wiadomości o tym, że Nokia aktualizuje kolejny smartfon do Androida 10. Tym razem kolej na model Nokia 5.1 Plus. Finowie przyznali kiedy otrzyma on najnowszą wersję systemu.

Juho Sarvikas z kierownictwa HMD Global potwierdził wcześniejsze doniesienia portalu NokiaPowerUser na temat kolejnego telefonu z Androidem 10. Jeszcze w tym tygodniu najnowsza wersja systemu zagości na smartfonach Nokia 5.1 Plus. Wtedy to ma się rozpocząć pierwsza fala aktualizacji. Możemy śmiało założyć, że nie będzie to Polska. Jeszcze żaden model aktualizowany do Androida 10 nie mógł się pochwalić tym, że Polska jest w pierwszej fali aktualizacji.

Sam proces aktualizacyjny różnych modeli europejskiej marki ma potrwać do lipca. Nokia będzie jeszcze miała do zaktualizowania kilka modeli. Chodzi tutaj o takie urządzenia jak Nokia 1, Nokia 2.1, Nokia 3.1 oraz zwykła Nokia 5.1. Pod względem szybkości aktualizacji HMD Global nie ma sobie niczego do zarzucenia, jedynym innym równie szybkim producentem jest według statystyk Sony.

 

 

Zobacz Nokia 3.1 Plus dostaje Androida 10
Zobacz Nokia 6.3 będzie mocniejsza niż myśleliśmy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: nokiapoweruser

Przewiń w dół do następnego wpisu