DAJ CYNK

Nie tylko Flip, Samsung Galaxy Z Fold4 też będzie droższy

Michał Świech

Sprzęt

Samsung Galaxy Z Fold4 podrożeje

Drogo, coraz drożej. Niestety nie tylko Samsung Galaxy Z Flip4 podrożeje. To samo czeka model Samsung Galaxy Z Fold4.

Już 10 sierpnia Samsung zaprezentuje swoje nowe składane smartfony. Pojawią się wtedy zarówno Samsung Galaxy Z Flip4, jak i Samsung Galaxy Z Fold4. Niestety, ale wpływ inflacji widać również tutaj. Wcześniej pisaliśmy, że Samsung Galaxy Z Flip4 będzie droższy od poprzednika. Tak samo będzie z modelem Samsung Galaxy Z Fold4.

Składaki Samsunga będą droższe

Nie będzie to duży wzrost, Samsung ewidentnie nie miał w planach dużych podwyżek. Niestety rosnąca inflacja wymusiła zmianę planów. Samsung Galaxy Z Fold3 zadebiutował z ceną 1800 euro za wariant 256 GB i 1900 euro za wersję z 512 GB pamięci wbudowanej. Jakie ceny zobaczymy w przypadku jego następcy? 

Tym razem będą to 1864 euro za wariant z 256 GB pamięci wbudowanej oraz 1982 euro za wersję z 512 GB pamięci wbudowanej. Niestety nie będzie wersji z 1 TB pamięci wbudowanej, o której mówiły wcześniejsze doniesienia.

Na osłodę zostają nam słuchawki Samsung Galaxy Buds 3 Pro, których cena ma wynieść 226 euro. Po zastosowaniu kilku zniżek cena w sklepie, który już podzielił się ceną spada do 214 euro. Słuchawki mają pojawić się na rynku w trzech wersjach kolorystycznych. Będzie to wyboru wariant biały, szary i fioletowy.

Zobacz: Nowy tani Samsung pojawia się w Geekbench
Zobacz: Samsung Galaxy Z Flip4 będzie droższy od poprzednika

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: telepolis

Źródło tekstu: gizpaw