DAJ CYNK

Maxcom MK241 - klasyczna komórka z łącznością 4G, Wi-Fi Calling oraz VoLTE

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14094

Maxcom MK241 to pozornie klasyczny telefon komórkowy, który pełnymi garściami czerpie ze świata smartfonów, czego dowodem jest chociażby obecność łączności 4G, funkcji Wi-Fi Calling oraz VoLTE.

Maxcom MK241 pracuje pod kontrolą systemu KaiOS, który daje dostęp do szeregu popularnych aplikacji zarezerwowanych do niedawna dla smartfonów. Telefon o wymiarach 124 x 54 x 14 mm waży 110 gramów, zatem idealnie nadaje się na wakacyjne wycieczki.  Wyróżnia go wyjątkowo pojemna bateria (2000 mAh), która z pewnością wytrzyma nawet kilka dni bez ładowania.

Zobacz: Maxcom MK241 - test klasycznego telefonu z systemem KaiOS

Mieliśmy już okazję testować ten model w redakcji Telepolis.pl. Telefon pozwala na komunikację z internetem w standardzie 4G. Dodatkowo zapewnia też funkcję Wi-Fi Calling oraz VoLTE. Ekran o przekątnej 2,4 cala ma rozdzielczość QVGA. Do dyspozycji użytkownika oddano 512 MB pamięci RAM i 4 GB miejsca na dane (+ karta pamięci do 32 GB).

Zobacz: Wyniki Grupy Maxcom za 2018 rok. Wzrosły wszystkie podstawowe wskaźniki finansowe

Na pokładzie nie zabrakło odbiornika GPS, Bluetooth, radia FM, gniazda słuchawkowego oraz dwóch aparatów (2 Mpix oraz VGA). Maxcom MK241 w wariancie 4G kosztuje 299 zł. Obecność systemu KaiOS gwarantuje dostęp do aplikacji (Gmail, YouTube, Mapy, Twitter, WhatsApp, Facebook) oraz sklepu KaiStore. MK241 może z powodzeniem służyć jako router Wi-Fi.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu