DAJ CYNK

LG Velvet będzie miał trzecią wersję. Będzie najtańsza

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4111

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, elegancki smartfon LG Velvet wchodzi właśnie do sprzedaży na polskim rynku. Cena jest atrakcyjna, niższa niż wynika to z przelicznika z Korei.  W Polsce model ten dostępny jest w limitowanych promocjach, jednocześnie wchodzi do ofert operatorów.

Informowaliśmy już o dwóch różnych wersjach smartfonu LG Velvet. Okazuje się, że telefon będzie dostępny także w trzeciej wersji. 

LG Velvet to telefon, z którym koreańska marka wiąże naprawdę wielkie plany. Ciężko się dziwić, to symbol nowej strategii LG. Wraz z prezentacją LG Velvet przekierowaniu uległa uwaga firmy z segmentu flagowców na średnią półkę cenową. Pierwsza odsłona LG Velvet miała łączność 5G i była skierowana do szukających czegoś z górnej części tego segmentu. O wiele bardziej budżetowy, a podobnie mocna jest wersja 4G ze Snapdragonem 845. Koreański producent szykuje jednak też trzeci wariant LG Velvet. Będzie on najtańszy ze wszystkich. Właśnie pojawił się w konsoli Google Play.

Jak widać LG uznał, że trzeba też mieć ofertę skierowaną ku niższej części średniego segmentu. Tym razem Koreańczyc postawili na układ MediaTek Dimensity 800. Seria Dimensity to bardzo udane produkty tajwańskiej firmy, oferują też łączność 5G. Oczywiście zarówno Snapdragony 765G jak i 845 są mocniejszymi układami niż Dimensity 800. Trzecia wersja telefonu o tej samej nazwie niewątpliwie będzie dezorientować potencjalnych klientów. Z drugiej strony sama nazwa LG Velvet może skutecznie wryć się w świadomości ludzi, będzie przecież obecna dosłownie wszędzie.

Zobacz LG Velvet 4G pojawia się w Europie
Zobacz LG Velvet już jest w Polsce! Cena niższa niż się obawialiśmy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: 91mobiles

Przewiń w dół do następnego wpisu