DAJ CYNK

Lenovo obiecuje, że stworzy telefon, który pobije 600000 pkt w AnTuTu

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2467

Lenovo Legion zapowiedź

Telefony dla graczy z założenia mają być najpotężniejsze, najbardziej wydajne i w ogóle naj. Lenovo ambitnie zapowiada, że ich model poprawi obecny rekord AnTuTu i przebije barierę 600 tysięcy punktów.

Pod koniec grudnia pisaliśmy, że Lenovo szykuje swój własny telefon dla graczy. Pierwszą zwiastującą to jaskółką było pojawienie się profilu na portalu Weibo, który był przeznaczony dla graczy mobilnych. Już wtedy podejrzewaliśmy, że Lenovo chce powtórzyć sukces Asusa i jego marki dla graczy - Republic of Gamers. Firmie z Tajwanu na rynku urządzeń mobilnych poszło bardzo dobrze, Asus ROG Phone dobrze wpasował się w swoją niszę. Czy to samo uda się telefonowi z serii Lenovo Legion?

Zobacz ASUS ROG Phone II Elite Edition już w sprzedaży w Polsce

Teraz Lenovo rozpoczął oficjalną kampanię mającą na celu wypromowanie swojego nadchodzącego telefonu dla graczy. Wszystko dzieje się pod hasłem Game on. It's my turn. Jednocześnie producent z Chin zapewnia, że jego smartfon pobije rekord AnTuTu i przebije granicę 600000 punktów. Jedyne co jeszcze wiemy, to, że smartfon będzie miał układ Snapdragon 865 z modemem 5G.

Zobacz Smartfon Lenovo Legion może pojawić się już niedługo
 

Źródło tekstu: sparrowsnews

Przewiń w dół do następnego wpisu