DAJ CYNK

iPhone 12s zastąpi iPhone'a XR w drugim kwartale

Michał Świech

Sprzęt

iPhone XR

Ostatnio już informowaliśmy, że wejście na rynek nowych iPhone'ów nie będzie wcale oznaczało końca sprzedaży iPhone'a 11. Nieco dłużej zostanie też z nami iPhone XR.

Już wcześniej informowaliśmy, że ze sklepu Apple'a znikną modele iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Zrobią one miejsce dla nowych telefonów z serii iPhone 12. Na pewno miał zostać w sprzedaży zwykły iPhone 11. Nie było jeszcze wiadomo jaki los spotka iPhone'a XR. Okazuje się, że smartfon ten pozostanie w sprzedaży jeszcze kilka miesięcy po wycofaniu iPhone'a 11 Pro oraz iPhone;a 11 Pro Max. Dopiero w drugim kwartale zastąpi go model iPhone 12s, który będzie jednocześnie jedynym smartfonem tylko z łącznością 4G. Niektóre wcześniejsze doniesienia mówiły, że będą dwa takie smartfony.

Nie pojawi się on jednak już teraz. Tegoroczne iPhone'y 12 zadebiutują zresztą dopiero w październiku. Działający w technologii LTE model iPhone 12s pojawi się z kolei dopiero w lutym 2021. W kolejnym kwartale zastąpi on w sprzedaży iPhone'a XR. Jedynym starszym urządzeniem pozostanie zatem iPhone 11, któremu towarzyszyć będą iPhone;y 12 oraz kompaktowy iPhone SE 2020. Nadchodzący telefon iPhone 12s będzie zgodnie z przewidywaniami analityków kosztował około 800 dolarów.

 

 

 

Zobacz: iPhone 11 nie zostanie wycofany po premierze iPhone'a 12. Nie wiemy co będzie z XR
Zobacz: iPhone XR to bestseller roku 2019. Apple wyprzedził Samsunga

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: twitter (komija_kj)

Przewiń w dół do następnego wpisu