DAJ CYNK

Tak będzie wyglądał iPhone 12. Wyciekły pliki CAD, są rendery

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14776

iPhone 12

iPhone 12 jest już w przygotowaniu, więc do projektantów akcesoriów wysyłane są pliki CAD z projektem obudowy. Jeden z takich plików trafił w odpowiednie ręce i na jego podstawie powstały realistyczne rendery kolejnego iPhone'a. 

To najdokładniejszy obraz iPhone'a 12, jaki mieliśmy okazję oglądać do tej pory. Maz Weinbach zwykle dostarcza trafne informacje o przyszłości iPhone'ów, więc nie mamy powodu, by wątpić tym razem w jego źródła.

iPhone 12 Pro będzie cieńszy i trochę jak iPad Pro

Wzornictwo iPhone'ów nie zmieniało się znacząco w ciągu ostatnich lat. Zamiast wprowadzać drastyczne zmiany, Apple trzyma się swoich zasad i modyfikuje detale. Tak będzie o tym razem. iPhone 12 Pro będzie wyglądał jak skrzyżowanie iPhone'a 11 Pro z ostatnim iPadem Pro.

Zobacz: Foxconn uważa, że iPhone 12 raczej zadebiutuje jesienią
Zobacz: Apple może popełnić straszny błąd: zastąpić zielonego iPhone'a niebieskim

iPhone 12 Pro dostanie spłaszczone krawędzie, będzie minimalnie cieńszy od 11 (odpowiednio 7,39 i 8,10 mm), choć jego „wypustka” na aparat będzie nieco grubsza (odpowiednio 1,26 mm i 1,21 mm). Wszystko wskazuje na to, że urosną soczewki aparatów, a obok nich znajdzie się LIDAR. Trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że analizowany model nie jest jeszcze ukończony i detale mogą się zmienić.

Nowsza wersja będzie także minimalnie wyższa od jedenastki. Możemy jednak liczyć na cieńsze ramki wokół ekranu i mniejsze wycięcie na górze. Zmieniło się tez położenie tacki na SIM i kilka innych detali.

Zobacz: Oto i on - niedrogi iPhone SE 2020. W piątek start przedsprzedaży

Wszystkie animacje i szczegółowy opis znajdują się w poniższym filmie. Oczywiście najważniejszą nowością w iPhone'ach 12 jest możliwość pracy w sieci w standardzie 5G. Wcześniejsze plotki mówiły też o niebieskiej wersji obudowy, ale mam nadzieję, że Apple zostanie przy zielonej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: EverythingApplePro

Źródło tekstu: @MaxWinebach, EverythingApplePro

Przewiń w dół do następnego wpisu