DAJ CYNK

iPhone 12 Pro dostanie ekran 120 Hz i aparat z zoomem

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6252

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro dostanie ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz, 6 GB RAM-u i ogromny akumulator. Poznaliśmy też konfigurację aparatów.

Nowe informacje o iPhone'ach 12 z serii Pro znalazły się na kanale EverythingApplePro. Prowadzący otrzymał nowe pliki CAD, na podstawie których przygotował wizualizacje nadchodzących smartfonów Apple. Ponadto jego informatorzy podali więcej szczegółów specyfikacji. Wiemy też, że niestety zielony iPhone zostanie zastąpiony przez niebieski, nad czym mocno ubolewam. Najnowsze informacje potwierdzają kolor „Navy Blue” w serii iPhone'ów 12.

Zobacz: Apple może popełnić straszny błąd: zastąpić zielonego iPhone'a niebieskim

Wiemy już, że nowa seria iPhone'ów obejmie 4 modele:

  • iPhone 12 z ekranem 5,4 cala,
  • iPhone 12 Max z ekranem 6,1 cala,
  • iPhone Pro z ekranem 6,1 cala,
  • iPhone Pro max z ekranem 6,7 cala.

Podstawowe iPhone'y 12 dostaną ekrany 60 Hz Super Retina, 4 GB RAM-u, 128 lub 256 GB miejsca na dane i podwójny aparat. Jesteśmy też niemal pewni cen – 649 i 749 dolarów.

Zobacz: Ile będzie kosztował iPhone 12? Wyciekły ceny całej serii

Ekran 120 Hz i duży akumulator

Warianty „Pro” dostaną ekrany Super Retina XDR z częstotliwością odświeżania obrazu 120 Hz. To poziom odpowiedni dla smartfonów gamingowych z najwyższej półki. Nie zdziwię się, jeśli iPhone 12 Pro zadomowi się w tym segmencie. W połączeniu z Apple Arcade może stanowić świetną przenośną konsolę.

W środku znajdziemy 6 GB RAM-u oraz 128, 256 lub 512 GB na dane. Rama zostanie wykonana ze stali nierdzewnej, podczas gdy podstawowe modele dostaną ramę aluminiową.

Potrójny aparat zostanie wyposażony w LiDAR i zoom 3x. Możliwe, że soczewki zostaną ukryte za panelem szkła, który z zewnątrz będzie czarny, co może dać bardzo ładny efekt. Przecieki nie pokazują jeszcze, jak zostaną rozmieszczone soczewki, ale na pewno będą większe niż w iPhone'ie 11 Pro. Przecieki mówią też o akumulatorze o pojemności 4400 mAh. To niezbędna modyfikacja, by zasilić ekran z taką częstotliwością odświeżania.

iPhone 12 Pro

Ceny iPhone'a Pro zaczną się od 999 dolarów, iPhone'a Pro Max od 1099 dolarów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: EverythingApplePro

Źródło tekstu: EverythingApplePro, Max Weinbach, Jon Prosser

Przewiń w dół do następnego wpisu