DAJ CYNK

IFA 2019: prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Nokia Power Earbuds

Mieszko Zagańczyk

Sprzęt

Pisaliśmy już obszernie o nowościach marki Nokia, przedstawionych na targach IFA 2019 - smartfonach i telefonach. Producent przygotował jednak jeszcze jedną premierę - prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Nokia Power Earbuds.

Zobacz: Opinie: Nokia 7.2, Nokia 6.2, Nokia 110, Nokia 2720 i Nokia 800 Tough

Nokia ma już w ofercie jedne słuchawki tego typu, ale premierowy model z targów IFA to znacznie odmieniona konstrukcja. Podczas opracowywania nowych słuchawek Nokia Power Earbuds, producent położył nacisk przede wszystkim na to, by zapewnić użytkownikowi dłuższy czas działania.

Zobacz: IFA 2019: nowe zegarki marek Emporio Armani, Diesel i Michael Kors

Same słuchawki, dzięki bateriom 2x 50 mAh zapewniają do 5 godzin słuchania muzyki. Natomiast przenośne etui pozwala na nawet 30-krotne naładowanie słuchawek, co w rezultacie daje obietnicę nawet 150 godzin odtwarzania muzyki łącznie. Do ładowania całości można wykorzystać złącze USB C.

Nokia Power Earbuds są niezwykle lekkie, co jest między innymi efektem wykorzystaniu 6-mm przetworników z grafenu. Certyfikat IPX7 gwarantuje wodoodporność do 30 minut na jednym metrze głębokości. Łączność ze smartfonami umożliwia Bluetooth 5.0. Co ciekawe, słuchawki Nokia Power Earbuds zapewniają także integrację z Asystentem Google. Wystarczy go aktywować jednym dotknięciem, a później obsługa muzyki przebiega już głosowo. 

Słuchawki Nokia Power Earbuds będą dostępne w kolorach czarnym i jasnoszarym, w rekomendowanej cenie 399 złotych, w październiku.

Zobacz: IFA 2019: Jabra prezentuje Elite 75t - słuchawki prawdziwie bezprzewodowe czwartej generacji
Zobacz: IFA 2019: Sony pokazuje słuchawki bezprzewodowe WI-1000XM2 z pałąkiem na szyję i redukcją hałasu z zewnątrz

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu