DAJ CYNK

Honor Band 5 sprzedaje się bardzo dobrze, a wkrótce trafi także do Polski

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8116

Opaska Honor Band 5 notuje bardzo dobre wyniki sprzedaży, ogłosiła należąca do Huaweia marka. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy 0,95-calowy ekran dotykowy AMOLED, całodobowy monitoring tętna, wiele trybów sportowych oraz osiem spersonalizowanych tarcz zegarka. Band 5 niebawem będzie dostępny również w Polsce.

Monitorowanie tętna oraz kontrola jakości snu

Honor Band 5 zapewnia 24-godzinne monitorowanie tętna, oparte - jak twierdzi producent - na najnowszej technologii. Pozwala to użytkownikom śledzenie stanu swojego zdrowia. Monitor wyposażony jest w specjalny alarm, dzięki któremu wibruje i miga, jeśli doszło do przekroczenia ustalonych limitów.

Zobacz: Honor zaprezentował opaskę Band 5. To główny rywal Xiaomi Mi Band 4

Nowa opaska marki Honor to także technologia TruSleep, która automatycznie rejestruje fazy snu i monitoruje ich jakość. Obsługiwany przez technologię Huawei AI i certyfikowany przez Centrum Dynamicznych Biomarkerów w Harvard Medical School TruSleep precyzyjnie identyfikuje sześć typowych zaburzeń snu i oferuje ponad 200 spersonalizowanych sugestii dotyczących poprawy jego jakości. Według producenta, w porównaniu z modelami poprzedniej generacji wydajność jest zwiększona o 96,3%.

Odporność na wodę i śledzenie postępów treningu

Opaska Honor Band 5 jest wodoodporna, dzięki czemu można z niej korzystać teoretycznie na głębokości do 50 metrów. Urządzenie rejestruje również liczbę ruchów, prędkość, dystans, interwały, spalone kalorie i wskaźnik efektywności pływania dla różnych stylów. Band 5 może być również towarzyszem różnorodnych form aktywności fizycznej, zarówno tych odbywających się wewnątrz sal sportowych, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki opasce można śledzić treningi oraz zalecenia dotyczące ich poprawy.

Zobacz: Honor prezentuje aplikację ułatwiającą życie słabowidzącym

Czytelny ekran i długi czas użytkowania

Inteligentna opaska marki Honor ma ekran dotykowy z matrycą AMOLED, dzięki czemu odczytanie informacji prezentowanych na nim nie powinno stanowić dla nikogo problemu, nawet przy świetle słonecznym. Jedno ładowanie akumulatora zapewnia do 14 dni standardowego użytkowania.

Po sparowaniu ze smartfonem, Honor Band 5 informuje o połączeniach przychodzących, SMS-ach oraz e-mailach, a także pokazuje inne powiadomienia. Funkcja zdalnego sterowania umożliwia robienie zdjęć smartfonem za pomocą jednego kliknięcia. Gdy Bluetooth jest włączony, użytkownicy mogą też zlokalizować sparowany smartfon za pomocą funkcji „Znajdź telefon”.

Jak podaje chińska marka, Honor Band 5 został ukoronowany numerem jeden wśród sprzedawców Flipkart, wyprzedając się w ciągu pięciu dni od uruchomienia sprzedaży w Indiach.

Zobacz: Test: Honor Band 4 - urządzenie, które dobrze wpisuje się w oczekiwania użytkowników

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Honor

Przewiń w dół do następnego wpisu