DAJ CYNK

Honor Band 4 od dziś w Polsce za 199 zł - tym razem z kolorowym ekranem AMOLED

18.12.2018

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4126

Ważne 0

0

Smartband nie musi być mono - powitaj Honor Band 4 z kolorowym ekranem AMOLED, stałym pomiarem tętna, obudową wodoszczelną do 50 m głębokości i czasem pracy sięgającym 17 dni. A to wszystko za zaledwie 199 zł.

Smartbandy to najbardziej dynamiczny z rynków elektroniki noszonej

Nie jakieś magiczne gogle, ani inne smartwatche, tylko właśnie smartbandy w największym stopniu wpisują się w wizje przyszłości z tzw. "elektroniką noszoną" na głównym planie. Po latach obecności na rynku i setkach milionów sprzedanych sztuk, w końcu doczekaliśmy się cen, na które pozwolić może sobie każdy i funkcjonalności, która rzeczywiście ułatwia życie. Teraz przyszedł czas na design... bo ile jeszcze można patrzeć na ekran monochromatyczny?

Najnowszy Honor Band 4 wyposażono w kolorowy ekran AMOLED z zaokrąglonym szkłem, o przekątnej 0,95 cala. Ikony na nim wyświetlane są czytelne, a obsługa przez dotykowy ekran jest intuicyjna. Całość ma wymiary 11,5 x 43 x 17,2 mm i waży mniej niż 20 gramów.

Przestań myśleć o ładowarce

Na jednym naładowaniu Honor Band 4 może pracować nawet do 17 dni (przy korzystaniu z funkcji monitorowania snu i zapisywania pulsu – do tygodnia). Zamiast więc myśleć o ładowarce co wieczór, zacznij aktywnie korzystać z gadżetu Honora.

Nie zdejmuj opaski bo musisz, tylko wtedy kiedy chcesz. Pomiar tętna może trwać przez całą dobę, przez... nawet tydzień. Technologia monitorowania tętna HUAWEI TruSeen 3.0 zapewnia efektywny i dokładny, osobisty pomiar tętna w czasie rzeczywistym, za pomocą samouczącego się algorytmu i innowacyjnych czujników. Opaska zaalarmuje użytkownika, kiedy jego puls przekroczy pożądany poziom.

Honor Band 4 automatycznie monitoruje fazy snu (sen płytki, głęboki, REM, przebudzenie). Narzędzia do monitorowania i prezentacji danych, opracowane we współpracy z centrum CDB Harvard Medical School, pomagają zidentyfikować i skorygować sześć najczęstszych problemów związanych ze snem. Ta funkcja oferuje ponad 200 potencjalnych rozwiązań oraz sugestii, pomagających lepiej spać i ułatwiających poranne wstawanie.

Nie martw się o trwałość

Nie, nie musisz ściągać opaski Honor Band 4 na czas kąpieli czy zmywania naczyń. Mało tego, zostaw ją na nadgarstku, gdy idziesz na basen. Band 4 mierzy parametry pływackie takie jak: spalone kalorie, liczba obrotów i średnia SWOLF. Dzięki temu można poznawać i świadomie doskonalić swoje pływackie wyniki. Opaska jest wodoszczelna do głębokości 50 metrów.

Cena i dostępność

Zabraliśmy się już za recenzję gadżetu firmy Honor, jeśli jednak jesteście niecierpliwi lub wpisujecie się w motto firmy For the Brave (Dla odważnych), opaskę kupić możecie już teraz. Honor Band 4 dostępny jest od dziś RTV Euro AGD, x-kom i na Allegro w rekomendowanej cenie detalicznej wynoszącej 199 zł.

Zobacz: Co kupić na prezent? Świąteczny poradnik zakupowy TELEPOLIS.PL
Zobacz: Samsung Galaxy Watch 42 mm - test smartwatcha niemal idealnego

Źródło tekstu: Honor Polska, wł

Komentarze
Zaloguj się