DAJ CYNK

Hammer Patriot+ to nowa pancerna komórka z dodatkowymi modułami Wi-Fi oraz 3G

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3963

Ofertę pancernych komórek marki Hammer uzupełnia właśnie model Patriot+. W porównaniu do poprzedniej wersji producent zdecydował się dodać łączność z sieciami Wi-Fi oraz moduł 3G.

Hamer Patriot+ ma ekran o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 240 x 320 px. Obudowa spełnia surową normę odporności na kurz i zanurzenie w wodzie (IP68). Sprzęt pomyślnie przeszedł również testy na upadek z wysokości 1,5 metra. Wbudowana bateria o pojemności 1800 mAh, zapewnia działanie telefonu w stanie czuwania do 10 dni. Alternatywnie pozwala na prowadzenie ciągłej rozmowy przez 7 godzin.

Jak przystało na pancerną komórkę, możliwości w zakresie utrwalania zdjęć nie są priorytetem, zatem na pokładzie znajdziemy jedynie podstawowy aparat o rozdzielczości 2 Mpix. Wspomniane wcześniej Wi-Fi i 3G uzupełnia wsparcie dla bezprzewodowej łączności Bluetooth. Do telefonu załadujemy dwie karty SIM. W terenie przyda się również radio FM i wbudowany odtwarzacz MP3.

Zobacz: Hammer 4+ i Active 2 to kolejne wytrzymałe modele tej marki wprowadzone do sprzedaży
Zobacz: myPhone Hammer 4 - pancerna komórka z dużym wyświetlaczem. DualSIM, certyfikat IP68 i duża bateria za 229 zł
Zobacz: Alcatel odświeża modele 1x i 1c na 2019 rok. Nowe budżetowe smartfony od TCL mają dowieść, że można dobrze i tanio

Hammer Patriot+ to już trzeci telefon polskiej marki debiutujący w tym roku. Warto przypomnieć, że wcześniej swoją premierę miały Active 2 oraz Hammer 4+. Za pancerną komórkę z Wi-Fi i 3G przyjdzie nam zapłacić 289 zł.

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu