DAJ CYNK

myPhone Hammer 4 - pancerna komórka z dużym wyświetlaczem. DualSIM, certyfikat IP68 i duża bateria za 229 zł

Sebastian Górski

Sprzęt

W niektórych okolicznościach korzystanie ze smartfonu okazuje się po prostu mało praktyczne. Do takich ekstremalnych zastosowań powstał Hammer 4, nowa pancerna komórka myPhone.

Jak na telefon komórkowy Hammer 4 ma całkiem duży ekran o przekątnej 2,8 cala (320 x 240 px). Pod spodem znajduje się wyspowa klawiatura numeryczna, której obsługa powinna być możliwa nawet w roboczych rękawicach. Sprzęt spełnia surową normę odporności na zanurzenie w wodzie (IP68), więc spokojnie można go ze sobą zabierać na ekstremalne wyprawy. Wszystkie gniazda zostały ukryte pod zaślepkami, a obudowę dodatkowo wzmocniono (norma IK05).

Hammer 4 o wymiarach 66 x 146 x 18 mm waży 172 gramy. Jak na telefon komórkowy ma całkiem sporą baterię o pojemności 2000 mAh. W stanie czuwania powinna wytrzymać nawet 24 dni. Do środka zapakujemy dwie karty SIM i kartę pamięci microSD do 32 GB. Producent nie zapomniał dodać kilka przydatnych funkcji - aparat o rozdzielczości 2 MP, odtwarzacz MP3, komunikację przez Bluetooth oraz latarkę.

Zobacz: Debiutuje myPhone Fun 7 LTE. Smartfon
Zobacz: Hammer Active 2 LTE - pancerniak z Androidem Go
Zobacz: Głuchy Telefon 2018 Czytelników TELEPOLIS.PL

myPhone Hammer 4 wyceniono na 229 zł. Przy okazji producent zapowiada bardziej rozbudowaną wersję (Hammer 4+), która względem podstawowej będzie dodatkowo oferować wsparcie dla łączności z sieciami 3G oraz Hotspot Wi-Fi. Niestety jeszcze nie wiemy kiedy nastąpi debiut drugiego modelu. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: materiały prasowe

Źródło tekstu: materiały prasowe