DAJ CYNK

Google Pixel 5 na renderach 360 stopni [wideo]

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4130

Google Pixel 5 rendery 360 stopni

Prezentując średniopółkowy smartfon Pixel 4a, firma Google wspomniała również o nadchodzącym modelu Pixel 5. Zanim to nastąpi, możemy mu się bliżej przyjrzeć dzięki opublikowanym w sieci renderom 360 stopni.

Nieoficjalne informacje, które pojawiają się w Internecie podają, że Pixel 5 ma wymiary 144,7 x 70,4 x 8,1 mm (8,5 mm razem z "wyspą" fotograficzną z tyłu). Z przodu znajduje się płaski wyświetlacz OLED o przekątnej 5,7 lub 5,8 cala, z częstotliwością odświeżania obrazu na poziomie 90 Hz. W lewym górnym narożniku ekranu widać otwór mieszczący przedni aparat fotograficzny. Tylny zestaw fotograficzny składa się z dwóch aparatów, lampy błyskowej i dodatkowego, nieznanego czujnika. Z tyłu też producent umieścił czytnik linii papilarnych.

Zobacz: Google Pixel 4a 5G i 5 pojawią się 30 września
Zobacz: Google: Pixel 5 XL na pewno, zwykły... nie wiadomo

Google Pixel 5, jeśli się ukaże, nie będzie urządzeniem flagowym. Jak podają niektóre raporty, wewnątrz obudowy będzie pracował chipset Qualcomm Snapdragon 765G z modemem 5G. W komplecie możemy znaleźć co najmniej 6 GB pamięci RAM, czyli tyle, ile ma Pixel 4. Całość może być zasilana akumulatorem o pojemności 3080 mAh. Smartfon ma pracować pod kontrolą systemu Android 11.

Google Pixel 5 tył przód

Wszystkie zamieszczone wyżej informacje należy traktować jako plotki. Dane te będzie można zweryfikować, gdy urządzenie zostanie zaprezentowane. A tymczasem można je obejrzeć na dołączonym poniżej wideo.

Zobacz: LG zapowiada model LG K31
Zobacz: Galaxy Note20 i Galaxy Watch3 debiutują na polskim rynku

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: priicebaba.com

Źródło tekstu: priicebaba.com

Przewiń w dół do następnego wpisu