DAJ CYNK

Google: Pixel 5 XL na pewno, zwykły... nie wiadomo

Dodane przez: twitter (imjustsaying)

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3206

Plany Google co do następnej serii smartfonów Pixel zmieniają się jak w kalejdoskopie. Obecnie wyszukiwarkowy gigant rozważa zaprezentowanie... wyłącznie jednego głównego telefonu - modelu Pixel 5 XL.

Google Pixel 4 nie odniósł zbyt dużego sukcesu na rynku. Z pewnością nie pomogło to ekspansji rynkowej telefonów Google'a, które tylko na terenie USA nie są wyłącznie egzotyczną ciekawostką. Jeszcze niedawno jednak Google miał bardzo ambitne plany dotyczące nowych Pixeli. Poza standardowymi modelami a, klasycznym oraz XL miał się pojawić też czwarty Pixel - składany. Jak widać Google pozazdrościł Huaweiowi oraz Samsungowi. Najnowsze doniesienia mówią, że będzie tylko jeden główny Pixel. Ma to być właśnie wersja XL. Niezagrożona raczej jest pozycja budżetowego modelu a. Taka decyzja miałaby spowodować wydanie o wiele lepszego urządzenia XL niż zwykle. 

Według obecnych przecieków Pixel 5 XL ma mieć wyświetlacz BOE/Samsunga o przekątnej 6,67 cala i z odświeżaniem 120 Hz. Możemy się też spodziewać układu Snapdragon 765G, 8 GB RAM, czytnika linii papilarnych oraz ceny wynoszącej 699 dolarów. Prywatnie ciekawi nas jak ostatecznie Pixel 5 XL będzie wyglądał. Zgodnie z lutowymi doniesieniami, miał on być... paskudny.

Zobacz Google Pixel 5 XL nie będzie aż tak paskudny jak myśleliśmy
Zobacz Google szykuje składanego Pixela

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: twitter (imjustsaying)

Przewiń w dół do następnego wpisu