DAJ CYNK

Google Pixel 4 XL może mieć cztery aparaty fotograficzne

15.03.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4809

Ważne 1

0

Podwójne aparaty fotograficzne z tyłu, wyświetlacz zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych - takie nowości przynoszą ostatnie publikacje na temat nadchodzącego nowego smartfonu Google'a.

Jeśli wierzyć najnowszym przeciekom na temat tegorocznych smartfonów Google'a z serii Pixel 4, model XL zerwie z dotychczasową stylistyką i podąży za konkurencją. Przejawem tego będzie między innymi wyświetlacz sięgający wszystkich krawędzi urządzenia, czytnik linii papilarnych umieszczony w jego dolnej części, a także przedni aparat fotograficzny otoczony wyświetlaczem. Krok naprzód w tym zakresie nastąpi, gdy Samsungowi (lub innej firmie) uda się zrobić obiektyw przedniego aparatu całkowicie schowany pod panelem ekranu.

Zobacz: Samsung testuje aparat przedni ukryty za wyświetlaczem

Na tylnym panelu z kolei w końcu zagości podwójny aparat fotograficzny, co będzie całkowitym zerwaniem z google'ową tradycją - wszystkie dotychczasowe Pixele miały z tyłu pojedynczy obiektyw. Wcale to jednak nie oznaczało, że pod względem możliwości fotograficznych smartfony Google'a odstawały od konkurencji.

Powyższe obrazy nie zostały w żaden sposób potwierdzone, należy je więc traktować jako ciekawostkę, a nie rzeczywisty wygląd nadchodzących urządzeń. Ten może jeszcze się zmienić, a przekonać się o tym powinniśmy za kilka miesięcy. Oficjalna prezentacja smartfonów z serii Pixel 3 odbyła się 9 października 2018 roku.

Zobacz: Android Q Beta 1 udostępniony. Google wypuści finalną wersję systemu w trzecim kwartale 2019 roku
Zobacz: Chciał się zemścić za zamknięcie kanału na YouTube. 33-latek został aresztowany w pobliżu siedziby Google'a w Mountain View
Zobacz: Google Pixel 3 Lite jeszcze się oficjalnie nie pojawił, a już można obejrzeć jego krótką recenzję wideo

Źródło zdjęć: Phone Arena, /LEAKS

Źródło tekstu: Phone Arena, wł

Komentarze
Zaloguj się