DAJ CYNK

Galaxy A7 (2017) z Androidem Pie pojawił się w bazie Geekbench. Oby Samsung nie kazał zbyt długo czekać na aktualizację użytkownikom tego smartfonu

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3698

Samsung Galaxy A7 (2017) trafił na rynek z Androidem 6 na pokładzie. Okazuje się, że smartfon ten może dostać aktualizację systemu do Androida 9.0 Pie. Nie wiadomo jednak, kiedy to się stanie.

Priorytetem dla Samsunga w przypadku aktualizacji do Androida Pie są flagowe modele z 2017 i 2018 roku, które odpowiedni update dostaną najszybciej (Galaxy S9 i Galaxy S9+ już dostały). Następne w kolejce są smartfony średniopółkowe. Jednym z przedstawicieli tych ostatnich, który może otrzymać Androida 9, jest model Galaxy A7 (2017). Przesłanki do tego zawiera strona internetowa geekbench.com (zrzut poniżej), gdzie pojawiły się wyniki tego urządzenia pracującego pod kontrolą najnowszej wersji mobilnego systemu Google'a.

Strona z wynikami nie zawiera niczego niezwykłego. Sugeruje jednak, że nowe oprogramowanie z Androidem Pie dla Galaxy A7 (2017) jest rozwijane i testowane.

Zobacz: Samsung zaktualizował harmonogram aktualizacji swoich smartfonów. Najpierw flagowce, potem średniaki
Zobacz: Aktualizacja Galaxy S9+ do One UI i Androida Pie ruszyła także w Polsce
Zobacz: 20 lutego odbędzie się oficjalna prezentacja serii Galaxy S10. Wśród nowych smartfonów Samsunga może zabraknąć wersji czerwonej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Geekbench

Przewiń w dół do następnego wpisu