DAJ CYNK

Fossil Collider Hybrid to hybryda z ekranem E-Ink i Wear OS

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8478

Fossil Collider Hybrid

To może być hybrydowy zegarek, który zainteresuje wiele osób. Fossil Collider Hybrid to zegarek z klasycznymi wskazówkami, energooszczędnym ekranem E-Ink oraz prawdopodobnie systemem Wear OS.

Wiele internetowych źródeł informuje o kilku wariantach zegarkach Fossil Collider Hybrid Smartwatch HR. Co akurat nie powinno nikogo dziwić, bo zegarki Fossila zazwyczaj trafiają na rynek w kilku opcjach kolorystycznych, w tym specjalnych wersjach damskich i męskich.

Zobacz: Zegarki Grupy Fossil na targach IFA 2019

Fossil Collider Hybrid

Informacje na temat zegarka są jednak o tyle ciekawe, że może to być bardzo nietypowa hybryda. Z jednej strony zegarek zaoferuje tradycyjne wskazówki oraz bardzo zaawansowane, jak na zegarek hybrydowy, funkcje smart. Na zdjęciach widzimy informacje typowe dla usług Google'a, co sugeruje zastosowanie systemu Wear OS, który w połączeniu z ekranem E-Ink znanym z czytników e-booków może zaoferować długi czas działania na pojedynczym ładowaniu. Bez dostępu do źródła zasilania zegarek ma działać dwa tygodnie. Na liście dostępnych funkcja ma znajdować się również obsługa płatności Google Pay.

Zobacz: Fossil Gen 5 Smartwatch oficjalnie zaprezentowany
Zobacz: IFA 2019: nowe zegarki marek Emporio Armani, Diesel i Michael Kors

Nie wiadomo jeszcze kiedy zegarek miałby trafić na rynek, a jego cena ma wynosić 225 dolarów.

Zobacz: 5G w sporcie i na stadionie Legii Warszawa. Ericsson pokazał nam możliwości nowej technologii

Źródło tekstu: 9to5google; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu