DAJ CYNK

Czyżby tak miał wyglądać LG Rollable/Slide?

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3626

LG Slide

LG to jeden z odważniejszych producentów smartfonów. Już miesiąc temu informowaliśmy o nadchodzącym rozwijanym smartfonie. Możliwe, że właśnie dowiedzieliśmy się jak będzie on wyglądał.

LG nie jest może jednym z największych producentów smartfonów i musi zwykle się zadowolić miejscem w cieniu Samsunga, ale nie oznacza to, że nie  powinniśmy mu przyglądać. Ostatnio LG jest bowiem jednym z najodważniejszych producentów sprzętu. Wydaje się, że telefony znów stały się... ciekawe. Na początku ery smartfonów wielu producentów próbowało eksperymentować, potem jednak przyszedł czas, kiedy prawie każdy telefon z Androidem wyglądał tak, jakby na świecie był jeden specjalista od wzornictwa.

LG zaprezentował jednak ostatnio telefon LG Wing z obrotowym ekranem, a kiedy inni skupiają się na składanych smartfonach, to LG idzie o krok dalej i szykuje urządzenie rozwijane. Ostatnie informacje na jego temat mieliśmy miesiąc temu - wtedy wyszło na jaw, że Koreańczycy nie wiedzą jeszcze do końca czy nazwać swoje nowe urządzenie LG Rollable czy jednak LG Slide. Teraz jeden z koreańskich twitterowych specjalistów od przecieków donosi, że ma prawdziwe rendery nadchodzącego urządzenia. Już wcześniej o swoją wizualizację pokusił się pewien holenderski portal, Koreańczyk zapewnia jednak, że on poznał już prawdziwy wygląd smartfonu. 

Zobacz: Rozwijany smartfon LG to jednak LG Slide, a nie LG Rollable?
Zobacz: Pojawiają się rendery LG Stylo 7

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: twitter (cozyplanes), wł

Przewiń w dół do następnego wpisu