DAJ CYNK

Apple zaprezentował nowe etui do iPhone'ów z 2018 roku. Jest ono wyposażone w dodatkowy akumulator, którym można zasilić telefon

16.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3524

Ważne 1

1

Akumulator to swego rodzaju pięta achillesowa współczesnych smartfonów. Wydajne podzespoły i jasne ekrany wymagają sporych ilości energii, więc każde wspomożenie baterii wbudowanej w urządzenie jest mile widziane. Jedną z możliwości jest etui z dodatkowym źródłem zasilania.

Smart Battery Case to nowe etui z wbudowanym dodatkowym akumulatorem, które firma Apple przygotowała dla swoich ostatnich smartfonów, modeli iPhone XR, iPhone XS i iPhone XS Max. Etui łączy się ze smartfonem poprzez port Lightning, ładując wbudowany akumulator tak długo, aż zabraknie energii w dodatkowej baterii.

Etui Smart Battery Case jest zgodne z ładowarkami, które mają certyfikat Qi. Można jednocześnie ładować iPhone’a i etui z baterią. Po założeniu Smart Battery Case, poziom naładowania jego akumulatora wyświetlany jest na ekranie blokady iPhone’a i w Centrum powiadomień. Etui można ładować szybciej za pomocą ładowarek zgodnych ze standardem USB‑PD. Obsługuje ono także akcesoria Lightning, takie jak słuchawki EarPods ze złączem Lightning (dostarczane razem z iPhonem) lub przejściówka z Lightning na cyfrowe AV (sprzedawana oddzielnie).

iPhone XR
iPhone XS
iPhone XS Max

Etui Smart Battery Case jest dostępne w kolorze białym i czarnym. Cena na stronie apple.pl wynosi 619 zł.

Zobacz: Apple w 2018 roku wymieniło 11 mln baterii w iPhone'ach. To jedna z przyczyn spadku sprzedaży smartfonów z iOS
Zobacz: iPhone XI na kolejnych renderach. Tym razem układ tylnego aparatu fotograficznego jest zupełnie inny
Zobacz: Płatności Apple Pay w ING Banku Śląskim

Źródło zdjęć: Apple

Źródło tekstu: Apple

Przewiń w dół do następnego wpisu