DAJ CYNK

A gdyby Galaxy S10+ miał 6 aparatów? Do sieci trafiły nowe rendery nadchodzącego flagowca Samsunga

05.12.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3048

Ważne 1

0

Liczba aparatów fotograficznych w Galaxy S10+ urosła do sześciu. Ile rzeczywiście obiektywów znajdzie się na plecach przyszłorocznego flagowca Samsunga, dowiemy się podczas oficjalnej prezentacji, która prawdopodobnie odbędzie się podczas targów MWC 2019 w Barcelonie.

Serwis 91mobiles.com ponownie opublikował rendery Samsunga Galaxy S10+, ponieważ - jak twierdzi - poprzednie zawierały błąd. Dotyczyć on miał tylnego aparatu fotograficznego, który ma mieć z tyłu nie potrójny aparat fotograficzny, ale poczwórny. Taki aparat ma zaprezentowany niedawno smartfon Galaxy A9. Jeśli doliczymy podwójny przedni aparat, okaże się, że przyszłoroczny flagowiec Samsunga będzie miał łącznie aż 6 aparatów.

W nowych renderach odchudzono także ramkę otaczającą 6,4-calowy wyświetlacz. Wymiary urządzenia to 157,5 x 75,0 x 7,8 mm. Z tyłu nie widać czytnika linii papilarnych, ponieważ będzie on zintegrowany z wyświetlaczem. Samsung więc w końcu wdroży w swoich produktach technologię, która była zapowiadana już przed premierą serii Galaxy S8.

Zobacz: Premiera smartfonu Galaxy S10+ coraz bliżej. Oto, jak będzie wyglądał nowy flagowiec Samsunga
Zobacz: Qualcomm Snapdragon 855 oficjalnie zaprezentowany. 5G trafi do smartfonów
Zobacz: Byliśmy na premierze Samsunga Galaxy A9 - oto nasze zdjęcia

Źródło tekstu: 91mobiles

Komentarze
Zaloguj się