DAJ CYNK

A-Czapka ochroni Cię przed zabójczym promieniowaniem sieci komórkowych

orson_dzi

Sprzęt

Polak, bo jak wiadomo Polak potrafi, stworzył rewolucyjną czapkę, która ochroni nas przed 98% szkodliwego "promieniowania mikrofalowego" oraz pochodzącego z nadajników sieci komórkowych. W tym tych, które jeszcze nie istnieją.

Genialny wynalazek!

A-Czapka to tak naprawdę skrót od Czapka Atroniczna (Atroniczna Tarcza Elektromagnetyczna). Twórca wynalazku przekonuje, że została ona wykonana w 40% ze srebra i skutecznie blokuje 98% szkodliwego promieniowania "mikrofalowego", w tym sieci GSM, 3G, LTE oraz 5G, routerów Wi-Fi, laptopów i telefonów komórkowych. Jak czytamy na stronie projektu:

Super przydatna dla mieszkańców miast, a w szczegolności bloków, gdzie jest duża zagęszczenie mieszkań i  gdzie Routery naparzają mikrofalą z każdej strony. Jeżeli mieszkasz również blisko nadajników GSM ten produkt pomoże odpocząć twojemu mózgowi od mikrofal podczas wielogodzinnego snu w nocy.

Tak, w nocy. Bo A-Czapkę powinniśmy nosić głównie w nocy, podczas snu. Dzięki temu efekty mają być odczuwalne już pierwszej nocy. 

Zobacz: 5G w Polsce bez opóźnień. Fake newsy w tym nie przeszkodzą

Podejrzanie tanio

Jak na tak genialny wynalazek, w dodatku z takim dodatkiem srebra, A-Czapka jest stosunkowo tania. Szczególnie na tle innych wynalazków chroniących przed promieniowaniem. Jej regularna cena będzie wynosić 80 zł (plus koszt dostawy). W przedsprzedaży prowadzonej w serwisie PolakPotrafi.pl jej cena to 69 zł (plus koszt wysyłki).

Zobacz: Protest przeciwko sieci 5G w Polsce był smutny. Teorie o szkodliwym PEM wybrzmiały w sejmie
Zobacz: Cała prawda o 5G – debata zwolenników i przeciwników sieci nowej generacji

A teraz na poważnie...

Ta wiadomość powinna pojawić się w kategorii Pajacyków, ale postanowiliśmy wziąć ją na poważnie. A-Czapkę oczywiście zamawiamy w przedsprzedaży. Jak tylko ją dostaniemy, to zostanie ona zupełnie poważnie przetestowana. W jaki sposób? Tego na razie nie zdradzimy, konkurencja nie śpi. Mogę Was jednak zapewnić, że podejdziemy do sprawy naprawdę profesjonalnie.

A gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości co do tego, że walka z sieciami komórkowymi to dobry biznes pamiętajcie - A-Czapka. Naprawdę nie wiem, dlaczego jeszcze mgr inż. Zięba nie sprzedaje podobnych wynalazków, np. suplementów leczących skutki promieniowania.

Zobacz: Zrobieni w 5G, czyli jak dać się oszukać w Internecie
Zobacz: Przeglądamy i obalamy teorie przeciwników sieci 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: PolakPotrafi.pl; YouTube

Źródło tekstu: PolakPotrafi.pl; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu