DAJ CYNK

W Google Play już jest mobilna Brawlhalla! Ubisoft przyspieszył premierę

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 3116

Brawlhalla w Google Play

W Google Play pojawiła się już mobilna wersja gry „Brawlhalla”. To świetna, darmowa odpowiedź Ubisoftu na Super Smash Bros. Gra miała ukazać się 6 sierpnia, ale można ją ściągnąć już dziś. I warto to zrobić!

Mobilna „Brawlhalla” praktycznie nie różni się od tej na PC czy konsoli. Przeniesione zostały te same mechaniki, które uwielbiają fani platformowych bijatyk. Co więcej, nie ma różnic wizualnych nawet na słabszych telefonach. Studio Blue Mammoth Games, które stworzyło „Brawlhallę”, zrobiło kawał dobrej roboty.

Zobacz: Nowości w Google Play: Najlepsze gry dla Androida na Wielkanoc
Zobacz: 6 gier dla Androida, które wciągną cię bez reszty i mają dobrą muzykę

Gra pojawiła się w Google Play jako beta w czerwcu, a stabilne wydanie zostało udostępnione 4 sierpnia – dwa dni przed czasem. Podobnie jak wersja dla PC, mobilna także stosuje model free-to-play z zakupami w aplikacji. Poza tym można kupować skiny, postacie, podia, efekty i inne różności, jak to w grze f2p.

Warto jeszcze dodać, że niedawno została dodana postać z kreskówki „Ben 10”, emitowanej na Cartoon Network.

W „Brawlhallę” możesz grać, korzystając ze sterowania na ekranie albo po podłączeniu zewnętrznego kontrolera. To gra bardzo dynamiczna, więc jednak polecam sprzętowy kontroler. W tej grze nie można pozwolić sobie na zasłanianie palcami części ekranu. Zwłaszcza podczas grania z przeciwnikami z innych platform. Tak, można bić się z przeciwnikami korzystającymi z konsoli i z PC (Steam).

Zobacz: Razer wprowadza kontroler gamingowy Kishi dla urządzeń z Androidem
Zobacz: Project xCloud: ponad 100 gier z Xbox Game Pass Ultimate na urządzeniach mobilnych już od 15 września

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Ubisoft

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu