DAJ CYNK

Zarobki zarządu Orange Polska w 2013 roku

27.02.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 12008

Ważne 5

5

Maciej Witucki, prezes Orange, zarobił w 2013 roku prawie 5,9 mln zł. To prawie dwukrotnie więcej niż w 2012 roku, jednak trzeba pamiętać o tym, że zeszłoroczne zarobki obejmują także odprawę za odejście z zarządu.

Maciej Witucki, prezes Orange, zarobił w 2013 roku prawie 5,9 mln zł. To prawie dwukrotnie więcej niż w 2012 roku, jednak trzeba pamiętać o tym, że zeszłoroczne zarobki obejmują także odprawę za odejście z zarządu.

Zobacz: To już oficjalne: Duthoit nowym prezesem TP, Witucki w radzie.

(mln zł)

2012

2013

Bruno Duthoit

-

0,809

Vincent Lobry

2,443

2,401

Piotr Muszyński

2,357

2,525

Jacques de Galzain

2,343

2,315

Jacek Kowalski

1,656

1,701

Maciej Witucki

2,929

5,878

Razem

11,728

15,629


Jako zarobki uwzględniono także te naliczone, ale jeszcze nie wypłacone.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
48. ~handlowiec 0range
0

2015-12-16 14:32:57

Wiecie jak wygląda praca w Orange handlowca jak nic nie sprzeda nic nie ma e dodatku lata cały miesiąc z ulotkami za frajer niby na swój biznes robi za darmo reklamę orange w dodatku najlepsi handlowcy orange paradoksalnie działają teraz na szkodę firmy bo jeśli ktoś płaci za adsl 90 zl po przejściu na swiatlowod płaci 70 zl i takich handlowców co migruja na zasadzie z Orange do orange się kocha w dodatku to są byli pracownicy tpsa mają dostępu do baz danych i tak oraja orange z hajsu od Polak wie jak zarobić tam się nie liczy klient tam się liczy kasa jeden wielki syf

Odpowiedz

47. ~ttb
0

2014-02-28 18:34:58

To pewnie tabelkowicze w lotto nie grają

Odpowiedz

46. ~atat
0

2014-02-28 18:01:10

@45 ale obciach że dyrektor zarabia tak mało czy że majster? :-)

Odpowiedz

45. ~tata
0

2014-02-28 17:20:54

Pomyslec ze w PRL dyrektor huty Warszawa zatrudnial kilkadzieiat tysiecy ludzi a zarabial miesiecznie trzy pensje swjego majstra.Dzis to bylby obciach towarzyski.

Odpowiedz

44. ~
0

2014-02-28 16:54:53

Jak żyć panie premierze za 5,9 miliona?

Odpowiedz

43. ~
0

2014-02-28 13:56:10

Ale żebraki w tym orange. Smiech mnie ogarnia, że właśnie tacy ludzie zazwyczaj mają najwięcej do powiedzenia na temat marnych zarobków.

Odpowiedz

42. ~
0

2014-02-28 13:07:13

Mata swój kapitalizm. Orać u prywaciarza za 1000 brutto i nie podskakiwać.

Odpowiedz

41. ekip
0

2014-02-28 13:06:32

To już wiadomo dlaczego wysyłają sms z informacją o podwyżce abonamentu o 10 zł. Podobno kończy się jakaś promocja na faktury i teraz każdy kto nie chce faktury elektronicznej ma płacić o 10 zł więcej . Jak to się ma do wysokości kontraktu w umowie? Sprzedawcy i sklep nic nie wspominali o tym, ze abonament w rzeczywistości jest o 10 zł wyższy. Dlaczego telepolis nic o tym nie napisze?

Odpowiedz

40. ~
0

2014-02-28 13:05:27

ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

39. darkangel
0

2014-02-28 11:53:09

Przez takie zarobki Prezesów, Orange chyba nigdy nie zlikwiduje opłaty za utrzymanie łączą :(

Odpowiedz

38. ~xs
1

2014-02-28 08:35:26

jeden z miliarderów w USA na emeryturze sam stwierdził, że wydaje się niemoralne aby różnice w wynagrodzeniach w ramach jednej korporacji były wyższe niż 50krotne ponieważ w jego ocenie obiektywnie oceniając wykonywana pracę nie ma możliwości aby pracować 50x bardziej efektywnie dla tego samego pracodawcy. Tak więc jeżeli Orange zatrudnia kogokolwiek na minimalną krajową to pensje na poziomie zarządu nie powinny przekraczać 0,78 mln rocznie,.

Odpowiedz

37. ~Dno
0

2014-02-28 08:32:50

Firma idzie na dno, wyciągane są kable i sprzedawane, rusza sprzedaż budynków, Klienci uciekają, na utrzymanie sieci nie ma kasy a towarzystwo kasuje ile wlezie. Menegarowie lansują pomysły oderwane od rzeczywistości i totalne niewypały. A pracownicy na odejścia dobrowolne dostają śmieszne pieniądze a goście miliony zawijają.

Odpowiedz

36. ~bobo
0

2014-02-28 08:23:59

Biorą dużą kasę, a sieć komórkowa Orange Polska nie działa jak należy - jakość połączeń, brak zasięgu itp. To jest dopiero biznes.

Odpowiedz