DAJ CYNK

Wyniki UPC Polska po 4Q2017

15.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 229

Ważne 1

1

Na koniec IV kwartału 2017 roku z oferty UPC korzystało 1,435 mln klientów, którzy posiadali 2,982 mln usług.



Na koniec IV kwartału 2017 roku z oferty UPC korzystało 1,435 mln klientów, którzy posiadali 2,982 mln usług.

W stosunku do III kwartału 2017 roku wzrosła liczba klientów (z 1,426 mln), a także posiadanych przez nich usług (z 2,958 mln). W ostatnim kwartale 2017 roku z usług dostępu do Internetu korzystało 1,140 mln klientów (wzrost o 34,4 tys. rok do roku), z dostępu do telewizji cyfrowej 1,024 mln klientów (wzrost o 19 tys.), a z telefonii 429,9 tys. (spadek o 4,6 tys.).

W IV kwartale 2017 roku o 93 tys. wzrosła liczba mieszkań podłączonych do sieci światłowodowej operatora. Dzięki temu zasięg sieci przekroczył 3,3 miliona mieszkań.

Infografika poniżej przedstawia podsumowanie 2017 roku w UPC Polska.


Źródło tekstu: UPC

Tagi: 4Q2017 upc wyniki
Komentarze
Zaloguj się
-1

2018-02-15 12:39:00

ja mam tv od nich, w sumie to nawet jestem zadowolony, myślę też o necie

Odpowiedz

-2

2018-02-15 12:30:03

@4 UPC to FTTB, same plusy.

Odpowiedz

0

2018-02-15 12:29:32

27.02 przechodzę z MM do UPC. Zobaczymy te ich 120mb/s. Cenę dali tą samą co mam teraz za 120mb/s w MM czyli 40zł/miesiąc, ale z UPC w umowie na 2 lata. Ostatnio MM chciało mi dawać na 2 lata za 35zł 120Mb/s. Ponieważ MM nic już nie inwestują czekają na przejęcie tylko dałem sobie z nimi spokój. Serwery i routery stare, zwijają się sprzętowo.

Odpowiedz

4. ~kla
1

2018-02-15 12:13:07

@3 BNC to koncentrak, to nie jest czyste FTTH... moze UPS ma FTTB???

Odpowiedz

3. ~
-1

2018-02-15 11:54:48

@1 Kiedyś rozmawiałem z technikiem UPC i mówił coś o najnowszych instalacjach, w których wchodzi światłowód do domu, gdzie jest konwertowany na BNC i podłączony do modemu/dekodera UPC. Takie rozwiązanie ma zapewnić lepszą jakość sygnału i wyższe prędkości do/z internetu. Z technicznego punktu widzenia jest to więc FTTH :)

Odpowiedz

2. ~Rafal
0

2018-02-15 11:53:09

Wiadomo już coś na temat przejęcia Multimedii przez UPC? 2 lata już się to ciągnie.

Odpowiedz

1

2018-02-15 11:41:49

Po co te kłamstwa o "mieszkaniach podłączonych do sieci światłowodowej"? Światłowód kończy się najczęściej w okolicach kilku bloków, a dalej leci już koncentryk.

Odpowiedz