DAJ CYNK

Wyniki BlackBerry po 1Q2016

23.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2715

Ważne 6

2

BlackBerry już trzeci kwartał z rzędu notuje straty. W I kwartale 2016 roku było to ponad 600 mln dolarów.

BlackBerry już trzeci kwartał z rzędu notuje straty. W I kwartale 2016 roku było to ponad 600 mln dolarów.

Przychody BlackBerry w I kwartale 2016 roku wyniosły 424 mln dolarów, ale strata netto wyniosła aż 670 mln dolarów. Przed rokiem firma zanotowała 658 mln dolarów przychodu, a zysk netto był jeszcze na plusie - 68 mln dolarów.

Źródło tekstu: Reuters; wł

Komentarze
Zaloguj się
7. ~dandi
0

2016-06-25 14:13:25

mi się udało wziąć passporta jak robiłem przesiadkędo sferii i muszę powiedzieć, że bardzo się przyzwyczaiłem do tej słuchawki

Odpowiedz

0

2016-06-24 17:41:31

Ja również zamieniłbym Iphona na Priva ale z BB10 nie z Androidem. Nigdy w życiu Andek.

Odpowiedz

1

2016-06-24 10:39:56

Ktoś w newsach to od paru lat przewidywal podajac m.in. argumenty jak @1 @3 i @4

Odpowiedz

4. ~MK85
0

2016-06-23 23:16:41

Ich miejsce jest 4 metry pod ziemią, za ceny, za zacofanie, za BB Q10, za ANDROIDA !!

Odpowiedz

3. ~
0

2016-06-23 19:10:31

priva chetnie bym przygarnal, ale dostepnosc to jakas masakra, cena podobnie... passport tez swietna sluchawka, moglem z nia troche poobcowac, mimo ze jednak nieporeczna, to bardzo przyjemna w uzytkowaniu, tylko znowu - ciezko kupic, cena ciut za wysoka... szkoda, szkoda.puszczaja tylko flagowce, zamiast wbic sredniakiem do ludu, zwlaszcza, ze juz klepia androida...

Odpowiedz

2. ~medyk
0

2016-06-23 18:14:30

przespali swoj czas wiec... koniec...ja nie kupie androida od nich

Odpowiedz

1. pacman
0

2016-06-23 16:12:19

Kiedy wyszedł PRIV, wcześniej czy później niż konkurencji, jaka była cena, czy był dostępny nawet w takiej dziurze jak Polska u wszystkich opów ? A jak nie to u jednego-dwóch i w kilku sieciach marketów, czy był tam promowany ?Ano nie...BB znikło praktycznie z rynku, telefony głównie u opów tylko na firmę, cena nie niższa niż konkurencja, często wyższa, a do tego brak reklamy, marketingu. Nagle po latach wyskakują z Androidem kiedy karty na rynku rozdane. Trzeba było pokazać też coś tańszego dla ludu, przecież kiedyś nie tylko biznesmeni latali z BBprzypomnę newsa z 2011 "British Parliament member calls for BBM suspension following London riots"Za późno, trochę za drogo, za mała oferta, brak marketingu itd. BB i sprzęt wydaje się odchodzić w niepamięć.

Odpowiedz