DAJ CYNK

Urządzenia Apple najpopularniejsze w okresie świątecznym

29.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3774

Ważne 2

2

Portal Flurry zaprezentował statystyki aktywacji urządzeń mobilnych w okresie świątecznym. Niekwestionowanym zwycięzcą jest Apple.

Portal Flurry zaprezentował statystyki aktywacji urządzeń mobilnych w okresie świątecznym. Niekwestionowanym zwycięzcą jest Apple.

W okresie od 19, do 25 grudnia urządzenia Apple stanowiły 49,1% (51,3% rok wcześniej) aktywowanych sprzętów. Drugi był Samsung z wynikiem 19,8% (wzrost z 17,7%), a co ciekawe trzecia było Nokia z wynikiem 2%. Dalsze miejsca przypadły LG (1,7%) oraz Xiaomi (1,5%).

Statystyki potwierdzają rosnącą popularność phabletów, które stanowiły 27% aktywowanych urządzeń (13% rok wcześniej). Z drugiej strony widoczny jest spadek popularności tabletów, których udział w świątecznych aktywacjach spada od 2013 roku, kolejno z 17%, przez 11% w 2014 roku, do 9% w roku 2015.

Źródło tekstu: Flurry; wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~news
0

2015-12-30 13:36:30

23@ znam wielu, którzy używali androida - zmienili telefony na IP i żaden z nich nie biadoli-narzeka, wręcz namawiali mnie żebym spróbował. Nie wiem skąd bierze się to na narzekania. Mogłem wybrać tel z górnej półki andka a wziąłem ip6 żeby ocenić. Mało tego ta większość osób to ludzie w wieku 30-40lat i nikt nic nie narzeka nie niepłacze. Z androida byłem/jestem zadowolony. Pozwolmy się ocenić IOS.

Odpowiedz

23. ~gizel
0

2015-12-30 13:22:06

Nie znam nikogo kto by kupił, dostał lub nawet używał jabko... znam za to wielu, którzy macali i próbowali się przekonać, nie udało im się...

Odpowiedz

22. applefan_
0

2015-12-30 08:09:40

@21 jestem tego w pełni świadom. Tylko dlaczego oni kupują NAJDROŻSZE auto elektryczne? Jest nissan leaf - kilkukrotnie tańszy od Tesli. Też jeździ. Norwegowie go jednak nie chcą.

Odpowiedz

21. ~
1

2015-12-30 00:39:42

@12 - świadczy to jedynie o twojej nieznajomości rynku motoryzacyjnego Norwegii i przyczyn, dla których Norwegowie kupują Teslę. A przyczyna jest prozaiczna: państwo w Norwegii ogromnymi kwotami dotuje pojazdy elektryczne. Ot i cała przyczyna sukcesu Tesli na tamtejszym rynku.

Odpowiedz

20. ~news
0

2015-12-30 00:26:23

@ abo firmowe

Odpowiedz

19. ~akurat z tymi
0

2015-12-29 23:45:23

updajtami IOSu to strzeliłeś jak kulą w płot. OD wersie 7.0 każda kolejna kjest gorsza wolniejsza i mam wrażenie że chyba specjalnie robią na złość. MIałem 5s 6 i teraz 6s i matko boska - z IOSem jest coraz gorzej.......

Odpowiedz

18. ~
0

2015-12-29 23:29:27

a to gdzie za tyle "dają"?

Odpowiedz

17. ~news
0

2015-12-29 23:23:52

@16 dlatego uważam ze w tej cenie warto przejść ,zobaczyć ,ocenić

Odpowiedz

16. ~
0

2015-12-29 22:32:25

Jezeli szukasz sluchawki solidnego wykonania, stabilnego OSu, ktory bedzie update/''owany prze kolejne lata i godzisz sie na pewne ograniczenia zyskujac wyzszy poziomu bezpieczenstwa to dobrze trafiles. W przeciwnym wypadku bedziesz zawiedziony...

Odpowiedz

15. ~news
0

2015-12-29 21:27:58

Zobaczymy jak z tym iphonem. Byłem sceptycznie nastawiony i nadal jeszcze jestem , poniewaz to pierwszy ip -jednak wziąłem ip6 za 1zl w abo 65zl.W tej cenie tel+abo spokojnie można podejść do produktu apple i ocenić. Pierwszą rzeczą co irytuje i dosłownie xxxx to brak diodypowiadomień co bylo norma we wszystkich moich wczesniejszych androidach, a jak będzie później to się okaże.

Odpowiedz

14. ~
0

2015-12-29 20:58:44

a na telepolis jak zwykle potrzebna tona masci ..... przy kazdym newsie o apple....

Odpowiedz

13. Hose
0

2015-12-29 19:36:37

@12 - Co ma do rzeczy świetna i ekologiczna Tesla z iPhonem? Otóż nic... Polaków najzwyczajniej w świecie nie stać na Teslę chociaż jest świetna, na iPhone stać jest wielu polaków, jednak przez wielu z nich przemawia rozsądek, bo iPhone to żadna ekologia czy też świetny sprzęt tylko zwykły marketing.

Odpowiedz

12. applefan_
1

2015-12-29 18:42:00

@10 @11 w Norwegii Tesla jest w TOP3 najlepiej sprzedających się aut na tamtejszym rynku. Czy fakt, że w PL jeździ tych aut max 5 szt świadczy o tym, że to auto jest napompowane marketingiem a rozsądni Polacy są mądrzejsi od Norwegów i kupują o wiele lepsze Dacie, Fiesty itd czy po prostu jesteśmy biednym krajem?

Odpowiedz

11. LuiN
0

2015-12-29 18:32:42

@10 - w ostatnich latach (2013 i 2014) Apple miał w Polsce 3% całego rynku sprzedaży smartfonów.

Odpowiedz

10. ~
0

2015-12-29 18:21:51

U nas to Apple wsrod nowosprzedanych telefonów pewnie nawet 10% nie ma.

Odpowiedz