DAJ CYNK

UKE o problemach z publikacją dokumentów ws. aukcji

07.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 15

Ważne 6

1

UKE nie opublikował w terminie odpowiedzi na pytania dotyczące dokumentacji przetargowej w aukcji na 800 i 2600 MHz. Teraz wyjaśnia przyczyny.

UKE nie opublikował w terminie odpowiedzi na pytania dotyczące dokumentacji przetargowej w aukcji na 800 i 2600 MHz. Teraz wyjaśnia przyczyny.

Urząd w komunikacie napisał:
W związku z problemami technicznymi w dostępie przez Internet do treści załączników zawierających wyjaśnienia do dokumentacji aukcji [...], Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej informuje, że w toku dalszych wyjaśnień przyczyn zaistniałej sytuacji ustalono, iż powodem braku możliwości odczytu opublikowanych przez Prezesa UKE w dniu 6 lutego 2014 r. o godz. 22.10 odpowiedzi na wnioski o wyjaśnienie treści dokumentacji aukcji, były niewłaściwe działania pracownika UKE w trakcie umieszczania informacji z zakresu dokumentacji aukcyjnej w Biuletynie Informacji Publicznej UKE.
Wobec pracownika zostały wyciągnięte już konsekwencje służbowe.

Poinformowano także, że w związku z powstałą sytuacją i troską o bezpieczeństwo formalnoprawne zarówno procesu aukcji jak i późniejszych decyzji rezerwacyjnych, Prezes UKE podjął decyzję o pozyskaniu niezależnych zewnętrznych opinii prawnych dotyczących zaistniałej sytuacji.

Źródło tekstu: UKE, wł

Komentarze
Zaloguj się