DAJ CYNK

UKE dłużej będzie konsultował warunki aukcji

25.09.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2235

Ważne 3

3

UKE o tydzień, do 8. października, przedłużył termin na składanie stanowisk w sprawie konsultowanego projektu dokumentacji aukcji na rezerwację częstotliwości 800 i 2600 MHz.

UKE o tydzień, do 8. października, przedłużył termin na składanie stanowisk w sprawie konsultowanego projektu dokumentacji aukcji na rezerwację częstotliwości 800 i 2600 MHz.

Zobacz: UKE konsultuje dokumenty aukcji na 800 i 2600 MHz.

Przedmiotem konsultowanej aukcji jest rezerwacja 5 bloków częstotliwości o szerokości 2x5 MHz każdy z pasma 800 MHz oraz 7 bloków częstotliwości o szerokości 2x10 MHz każdy z pasma 2600 MHz.

Zobacz: Aukcja bez systemu i iluzja anonimowości.

Źródło tekstu: UKE, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~Mietek kRakosky
0

2013-09-25 21:22:47

Tunel tunel tunel !!!

Odpowiedz

0

2013-09-25 20:15:25

To ja dołączam do postulatu @4. Nie żeby mnie to nie interesowało. ale jednak czuć już przesyt tymi korporacyjnymi wojenkami. Przydałaby się jakaś odskocznia. Może jutro Truphone, a za kilka dni Virgin, wniosą trochę świeżego powiewu.

Odpowiedz

7. ~Zbyszek
0

2013-09-25 20:01:03

@6: see ya

Odpowiedz

6. ~
0

2013-09-25 19:55:43

@5 good for you. Spójrz na górę, na 5 zdjęć, 4 to jakieś walki i gęby, a 1 info o telefonie. W takim razie spadam gdzie indziej, bo tutaj poczytam tylko oświadczenia rzeczników i operatorów oraz UKE.

Odpowiedz

5. WitekT
0

2013-09-25 19:51:38

4: Ciebie to nie interesuje, ale interesuje innych... Piszemy o tym, co nas samych pasjonuje.

Odpowiedz

4. ~
0

2013-09-25 19:48:06

już mnie męczą te walki o częstotliwości. Telepolis wróć do źródeł, pisz więcej o technologii, komunikacji i telefonach. O modemach, routerach w ogóle nic nie piszecie. O innowacjach na targach telekomunikacyjnych też nie. Zaczyna mi to przypominać walkę polityczną i przepychanki sejmowe.

Odpowiedz

3. widex
0

2013-09-25 18:49:17

Pierwszy termin to czas na zainteresowanie stron ofertą, drugi to przygotowanie kopert, trzeci wygrana firmy, czwarta - zniknięcie firmy

Odpowiedz

2. ~marcellove
1

2013-09-25 18:38:32

@1 Zgodze sie z Tobą.Pierwszy termin powinien byc ostatecznym!

Odpowiedz

1. ~pabloki
2

2013-09-25 17:35:33

dlaczego w polsce wszytko musi byc wydłuzane. był termin to mieli czas a teraz co ? uke czeka na koperty pod stołem?

Odpowiedz