DAJ CYNK

Tobias Solorz nowym prezesem zarządu Polkomtela

05.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 19935

Ważne 10

19

Rada nadzorcza Polkomtela podjęła uchwałę, zgodnie z którą nowym Prezesem Zarządu Spółki został wybrany Tobias Solorz. Zygmunt Solorz-Żak oraz Wojciech Pytel zakończyli pełnienie swoich funkcji w zarządzie spółki i zostali wybrani przez Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników do rady nadzorczej.

Rada nadzorcza Polkomtela podjęła uchwałę, zgodnie z którą nowym Prezesem Zarządu Spółki został wybrany Tobias Solorz. Zygmunt Solorz-Żak oraz Wojciech Pytel zakończyli pełnienie swoich funkcji w zarządzie spółki i zostali wybrani przez Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników do rady nadzorczej.

Decyzje te stanowią kolejny istotny krok w kierunku integracji z Cyfrowym Polsatem i uzyskanie jak największych korzyści oraz synergii wynikających z coraz bliższej współpracy obydwu firm.

Kiedy obejmowałem funkcję Prezesa Zarządu postawiłem sobie pewne cele i dzisiaj mogę powiedzieć, że udało się je z sukcesem zrealizować. Przeprowadziliśmy firmę - wspólnie z całym Zarządem - przez najtrudniejszy etap restrukturyzacji po zakupie spółki w 2011 roku i stworzyliśmy fundamenty dla jej przyszłego rozwoju. Przygotowaliśmy również Spółkę do wejścia do Grupy Cyfrowego Polsatu. Mogę ze spokojem przekazać zarządzanie firmą nowemu Prezesowi. Oczywiście cieszę się i jestem szczęśliwy, że mój syn obejmuje tę funkcję. Podczas naszej wspólnej pracy w Zarządzie, Tobias wiele się nauczył i zdobył niezbędne doświadczenie, które niewątpliwie będzie teraz procentowało. Stał się wysokiej klasy menedżerem i jestem przekonany, że świetnie sobie poradzi i poprowadzi firmę ku kolejnym sukcesom. Zarówno jego, jak i cały Zarząd będę teraz wspierał pełniąc funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki. Zacieśnienie współpracy Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu oznacza również, że chciałbym aby Dominik Libicki, po zakończeniu transakcji dołączył do Zarządu Polkomtelu i będę go wówczas rekomendował na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. - powiedział Zygmunt Solorz-Żak:

W skład rady nadzorczej wchodzą obecnie: Zygmunt Solorz-Żak jako przewodniczący, Heronim Ruta jako wiceprzewodniczący oraz członkowie: Józef Birka, Aleksander Myszka oraz Wojciech Pytel.

Źródło tekstu: Polkomtel

Komentarze
Zaloguj się
129. ~
0

2014-02-14 10:42:24

@128, honor jest przereklamowany :(

Odpowiedz

128. ~co z Elektrimem Panie Solorz
0

2014-02-13 15:44:02

hej, młody panie prezesie, będziesz jak tatuś okradał akcjonariuszy Elektrimu, czy może masz honor na rozliczenie fair? jak na razie m.in. Polkomtel ładnie korzysta z majątku Elektrimu, a co mają drobni akcjonariusz Elektrimu w tym państwie bezprawia? "...zobowiązuje/upoważnia..." akcjonariusze wiedzą o co chodzi pamiętaj, nie zapomnimy

Odpowiedz

127. ~Do 116
0

2014-02-11 12:07:43

Jak już cos to nie Soloz, tylko Pan Solorz dla ciebie.

Odpowiedz

126. ~tr
0

2014-02-11 11:57:58

Proponuje proszki na poty i do roboty nie do pracy na 8 godzin kawa ,herbatka w piżamce w domu itd. Żeby w zyciu cos mieć trzeba wstawac rano ,a nie klikac w piżamie w klawiaturę.

Odpowiedz

125. ~eliksir
0

2014-02-09 16:25:43

i mamy Polsat Family cała rodzina Zygmuś Tobiasz Libicki oraz zapewne w przyszłości Olga Zomer rzecznik prasowy, Cyfrowy Polsat S.A

Odpowiedz

124. ~
1

2014-02-09 07:34:33

113, może i Tobias nie jest tak wykształcony w trollowaniu na forach internetowych jak ty ale studia skończył w Polsce. Pochwal ty się swoim wykształceniem skoro jego wykształcenie uważasz za słabe. Pochwal się też osiągnięciami, że kogoś krytykujesz zanim zaczął pełnić swoją nową funkcję. Po drugie nie jest pasierbem Zygmunta tylko synem ale to akurat nie ma znaczenia. Jasne, że został prezesem dzięki ojcu ale to prywatna firma a nie państwowy urząd więc nie można porównywać do rodzin polityków obsadzanych w spółkach Skarbu Państwa

Odpowiedz

123. ~nixon
0

2014-02-07 21:43:56

do : tragedia 2014-02-06 16:01:09 host: 89-65-217-123.dynamic.chello.pl co do Szczecin a i byłego SF Plusa to mnie to wcale nie dziwi ,że jest syf. Obecny kierownik Sklepu Liberty to były KRS Polkomtel do 2010 , jako KRS był średni, w 2013 w jakiś dziwny sposób znów znalazł się w Plus jako kierownik salonu firmowego , co tam robi ?? tego nie wiem, ale wiem jedno to słaby kierownik, który nie ogarnia, nie ma siły przebicia, ma kiepski zespół - chyba najgorszy w całym Szczecinie, a sprzedaż Plusa ( agenci ) mogą spać spokojnie .... no chyba ,ze ktoś w tej firmie poszuka dobrego kierownika tej sieci z długim stażem i któremu się chcę zarabiać oraz posiadać dobry zespół sprzedażowy. Systemy mają dokładnie takie jak sieć agencyjna co oznacza ... że nie potrafią na tym pracować a agenci MUSZĄ i pracują . Radzę dziś omijać były SKF Plusa w Szczecinie .

Odpowiedz

122. wlo
0

2014-02-07 20:28:29

Minus - jeśli tak uważasz... Masz prawo do swojego zdania ;-)

Odpowiedz

121. ~Kuzyn1920
0

2014-02-07 11:52:01

Żal mi Was, że rodzina nie potrafi wam pomóc znaleść normalną prace ;/ bo chyba wszystkim żal d...e ściska.

Odpowiedz

120. freq
0

2014-02-07 11:09:31

zawód: syn :P

Odpowiedz

119. ~Ajax
1

2014-02-07 09:29:15

Rozmowa ojca z synem: - Synu, co chciabyś dostać pod choinkę? - Jakąś nową komórkę - Może być Polkomtel? - Może...

Odpowiedz

118. ~tata
0

2014-02-07 07:25:41

Polski zna na tyle by na zapleczu kuchennym dla sluzby wydac kilka polecen.Reszta to mi wisi.

Odpowiedz

117. ~lo
0

2014-02-07 07:02:35

Do Zygmusia to raczej podobny on nie jest.

Odpowiedz

116. ~
0

2014-02-07 06:57:50

To jest pasierb Soloża.

Odpowiedz