DAJ CYNK

T-Mobile: więcej klientów i więcej punktów sprzedaży

17.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6329

Ważne 7

2

Jeszcze dwa lata temu T-Mobile prowadził akcję zamykania punktów sprzedaży. Obecnie otwiera ich coraz więcej.



Jeszcze dwa lata temu T-Mobile prowadził akcję zamykania punktów sprzedaży. Obecnie otwiera ich coraz więcej.

Do końca III kwartału 2017 roku T-Mobile otworzył 52 nowe salony i zatrudnił ponad 300 pracowników, którzy trafili do salonów i obsługi call center. To nie koniec inwestycji, bo w planach jest otwarcie w sumie 120 nowych punktów sprzedaży. A to niesie za sobą kolejne zatrudnienia i operator już zapowiada kolejne rekrutacje do punktów sprzedaży oraz Biura Obsługi.

Zobacz: T-Mobile: Mniej salonów i redukcja zatrudnienia

Zwiększenie punktów sprzedaży ma związek z rosnącą bazą klientów. Na koniec III kwartału 2017 roku T-Mobile miał 10,297 mln klientów. Baza klientów abonamentowych wzrosła do 6,797 mln (o 56 tys.) i w końcu udało się ustabilizować spadającą ilość klientów ofert na kartę, których było 3,5 mln (spadek o tylko 10 tys.).

Zobacz: Wyniki T-Mobile Polska po 3Q2017

Źródło tekstu: newseria; wł

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
45. ~GZ
0

2017-11-20 08:27:59

Ten ich niby nolimit bo 100GB jest dziwny jakiś. Jak go nie włącze to 25GB wystarcza mi na 20 dni, a jak włącze to mi wystarcza na 25 :) Nie wiem ale chyba naliczanie mają wtedy co 1 Mb :(

Odpowiedz

44. ~Władza
0

2017-11-19 00:55:56

@42 43 Aż grzech się nie zgodzić bo z tym no limit u nich to jest tak jak ze starym że rozmiar nie ma znaczenia. No niby nie ale życie podpowiada ze są równi i równiejsi. Jakoś od niedawna nikt w reklamach nie mówi ze ma nielimitowany oprócz T-Mobile. Tylko słuchac nie umieją bo słyszą tylko LTE. Co z tego ze LTE nie działa (Play) co z tego ze z limitem (Plus, Orange) ważne ze w telewizornii mówili :)

Odpowiedz

43. ~
-1

2017-11-18 00:30:48

i nie ma czegoś takiego jak nolimit internetu w play :) w żadnej taryfie, tak samo w plusie.

Odpowiedz

42. ~
-1

2017-11-18 00:29:08

no to iphoneski masz extra siec iphone + play :) idealne połączenie szmelcu.

Odpowiedz

0

2017-11-18 00:03:09

Po 2Q 2017 T Mobile miał 10,251 sim. Po 3Q 2017 T Mobile ma 10,297 sim. Ma plus są aż 46 tysięvy sim. Faktycznie powód do otwierania nowych salonów. :-) Jak tak dalej pójdzie to milion sim osiągną już za 5 lat. :-))))

Odpowiedz

40. iphoneski
0

2017-11-17 23:44:23

@39 dziś jest twój szczęśliwy dzień, odpowiem na... twój komentarz. Napisałem, że miałem, czas przeszły, czyli to było jakiś czas temu. Teraz mam Upc w domu i No limit z play w telefonie. Abo z plusa mam jeszcze, używam go, żeby na wyjazdach rodzinie net udostępnić i żeby na wsi używać, bo tam internet jest tylko, gdy mam modem za oknem. Chceż jeszcze o coś zapytać?

Odpowiedz

39. ~
0

2017-11-17 23:37:08

33. iphoneski myslałem, że jak Cie stać na ajsrona to i na dobry internet a tu nam piszesz, że masz plusa i na zapchanych stacjach limity.... ja jestem biedak mam chinski telefon i t-mobile wszędzie bez limitu... Moze kopsnij sie do konkurencji i zamiast iphone strzel sobie internet ?

Odpowiedz

38. ~Władza
1

2017-11-17 20:50:29

@22 Bo oni wam tak piorą głowy że nie ma bo co maja wam powiedzieć zwebyscie sprzedawali wasze oferty :) Ja mam już drugi miesiąc od T i smiga bez zarzutu. W zeszłym cyklu poszło 319 GB. Obecny trwa do 27 i już mam 238 GB. Zadnych lejków czy zwolnien transferu :)

Odpowiedz

37. ~
0

2017-11-17 19:39:20

Ja jestem w T-mobile, 20 złoty netto i noł limit na wszystko. Niby lejek po przekroczeniu 100 GB, ale po roku muszę stwierdzić że nigdy go nie odczułem:)

Odpowiedz

36. ~
0

2017-11-17 19:36:40

Jakaś oferta dla firm w Tm porównywalna z Orange Biurowy? Pytam, bo strona Tm to jedno wielkie bagno, gdzie trudno cokolwiek wyszukać. Mam obecnie play online na kartę, aczkolwiek wieczorem (niezależnie jakie pasmo) jest dramat. Poza tym, zewnętrzne ip w play nieosiagalne.

Odpowiedz

35. ~
0

2017-11-17 19:23:07

Bo plus mi ssie

Odpowiedz

33. iphoneski
0

2017-11-17 17:27:12

@31 poleciłem internet, żebyś mógł poczytać. Ja o ograniczeniach wiem z doświadczenia, sam korzystałem z tego. Gdy cały miesiąc byłem na pustych stacjach było ok, gdy ściągałem z neta na obciążonej stacji najpierw lejek do 20, potem 10, potem 5 albo 1. Dalej już nie ściągałem, chciałem mieć choćby namiastkę internetu do końca miesiąca.

Odpowiedz

32. ~bolo
0

2017-11-17 17:16:27

a w tesco w krakowie z tydzień temu zamknęli punkt sprzedaży...

Odpowiedz

31. wlo
0

2017-11-17 17:15:23

iphoneski - nie muszę czytać, bo ludzie piszą bzdury czasem. ylą usługi, wydaje im się, ze dostaną za darmo coś za co muszą dodatkowo zapłacić itp., itd.Mam PRAKTYKĘ! I twierdzę, ze nie ograniczają. Jeśli Ty wiesz lepiej... Nie będę kwestionował Twojej wiedzy. Bo mnie, ani użytkownika usługi, o której mówimy, nie dotyczą te problemy ;-) I to niezależnie czy loguje się w domu, czy na stancji w centrum Łodzi ;-)

Odpowiedz

30. iphoneski
0

2017-11-17 17:10:46

@28 wejdź na forum plusa, na YouTube, na internet i zobacz jak nie przycinają. Jak ma pustą stację to nie przytną, ale jak stacja zawalona to po 100 gb lejek pewny.

Odpowiedz