DAJ CYNK

T-Mobile: prawie 10 tys. stacji LTE

06.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 5776

Ważne 9

6

Na koniec października 2017 roku 9950 stacji bazowych obsługiwało technologię LTE. 3400 obsługuje również technologię agregacji pasm.



Na koniec października 2017 roku 9950 stacji bazowych obsługiwało technologię LTE. 3400 obsługuje również technologię agregacji pasm.

Przez pierwsze 10 miesięcy tego roku klientom T-Mobile udostępnionych zostało 1550 nowych stacji obsługujących LTE. Obecnie najwięcej, bo ponad 7200 stacji, pracuje na częstotliwościach z zakresu 1800 MHz, a ponad 5000 na częstotliwościach 800 MHz.

W ciągu 10 miesięcy o 2800, do 3400 wzrosła liczba stacji obsługujących agregację pasma. Technologią tą objęta jest już ponad 1/3 populacji kraju. Blisko 1000 (wzrost o 500 w ciągu 4 miesięcy) stacji obsługuje agregację 3 pasm 800/1800/2600, która w zależności od zastosowanej modulacji pozwala na uzyskanie prędkości przesyłania danych do 395 Mb/s.

Od początku roku pojemność sieci wzrosła o 85%, a zgodnie z realizowanym harmonogramem do końca roku zostanie podwojona w porównaniu z końcem 2016 roku. Od początku roku o blisko 100% wzrosła ilość danych przesyłanych w sieci LTE przez klientów T-Mobile.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: LTE T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
58. darekka
0

2017-11-07 08:14:13

Nie sprawdzisz w 100% ale T/Orange dodaje prawdziwe dane dotyczące tego co na ich stacjach działa.Wejdź na stronę zaznacz DANE Z BTSEARCH i poniżej LTE. Zobaczysz wszystkie potwierdzone stacje wraz z danymi częstotliwości(dla T-mobile jest to w 100% pewne-inni mają dane dodane tylko przez klientów)..

Odpowiedz

57. ~AdamOS
0

2017-11-07 00:30:49

Pytanie do osób z branży, gdzie, jak można sprawdzić które BTSy danej sieci obsługuja agregację pasm?

Odpowiedz

56. ~a
0

2017-11-06 22:12:32

na tę chwilę telefon jest dalej nieaktywny. Cały dzien. Więc dziś już nie przywrócą usług, może jutro.

Odpowiedz

55. ~pabloki
0

2017-11-06 20:37:21

51 nikt nic nie podsłuchuje , nie ma takiej mozliwości. system nie wykrywa głosu żywego tylko puszczone radio czy telewizor. cisza może być to nie przeszkadza. ja bym walnął reklamację z podaniem że prócz rekompensaty wynikającej za czas przrwy w świadczenuu usług oczekujesz za każdą blokadę po 30 zł w sumie 60 zł zwiększenia salda konta. jeśli z drugiej strony też jest żywy rozmówca sysytem nie wykrywa częstotliwości głosu.

Odpowiedz

54. ~krz
1

2017-11-06 20:20:40

@48, co prawda to prawda. swiadomie zrezygnowalem dawno temu z tmobile, pozniej z mbank.

Odpowiedz

53. ~a
1

2017-11-06 20:10:24

Powinno się rozwazyc poinformowanie o tym zjawisku Ziobry i Macierewicza w celu rozpoczecia procedury odebrania koncesji T-Mobile Polska.

Odpowiedz

52. ~jajog
0

2017-11-06 19:43:24

Ja z T-mobile bawie sie drugi miesiac.Problemy z zasiegiem i jakoscia polaczen.Nie wiedza kiedy rozwiaza problem.I to miasto Krakow.Play i Orange maja tez problemy z zasiegiem

Odpowiedz

51. ~a
0

2017-11-06 19:40:25

Wielokrotnie o tym myslalem - no ale właśnie chodzi o to że nie ma ciszy. Jedynie można mi zarzucić że pierdzielę farmazony przez 1.5h ale kto mi tego zabroni zeby gadac o *** maryni? Z drugiej strony jeśli Dział Bezpieczeństwa podsłuchuje rozmowy (np. czy nie ma ciszy) to czy jest to zgodne z prawem? Zgadzam sie z Toba - jak tylko odblokuja mi telefon zloze wniosek o przeniesienie numeru do Play. Oko za oko, zab za zab.

Odpowiedz

50. darekka
1

2017-11-06 19:08:59

@6 szanowny kolego pomyśl nad tym z jakiego powodu jesteś blokowany-myślę, że o ile to nie są błędy systemy(w to akurat wątpię skoro wielokrotnie jesteś blokowany) to wysoce prawdopodobne jest, że generujesz sztuczny ruch(cisza w słuchawce). Sam mam kilka przeniesionych numerów do T z promocji "90 dni za darmo", które nie są oszczędzane(a kosztowały mnie po 25zł.) i nikt ich nie blokuje, mam również 4 startery "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich" gdzie samego neta zużywam od 300 GB do ponad 1TB(tak 1Terra Bajt= 1024GB) płacąc za to 30zł/msc(ba nawet bywa, że operator mi dopłaca), których również takie przykrości nie spotykają, a służą one również do nielimitowanych SMS, MMS oraz rozmów(wszystko łącznie z netem w cenie 30zł.msc).Jakoś również nie mam problemów z uznawaniem przez T reklamacji na, które odpowiadają w ciągu 30dni(bywa, że i po 7 dniach) i do, których to dokładają mi to czego oczekuję.Proponuję rozważyć zmianę opa skoro jest taki zły i blokuje żekomo po godzince rozmów.

Odpowiedz

49. ~kuracjusz
-1

2017-11-06 18:27:31

A kiedy będzie zasięg jakikolwiek w SOLCU ZDROJU ?

Odpowiedz

48. ~
0

2017-11-06 18:17:42

Niemieckie produkty i towary należy w Polsce b o j k o t o w a ć.

Odpowiedz

47. ~
0

2017-11-06 18:10:16

a Tmobile ma nadal pakiety po 500mb czy daje cos wiecej :):):)?

Odpowiedz

46. ~daniel
1

2017-11-06 17:48:09

a od kiedy 5000 plus 7200 to 9950 ??? p9mijajac fakt braku ilosci bts z pasm 2100 i 26 ile z nich jest w bazie btsearch ?

Odpowiedz

45. ~a
-1

2017-11-06 17:23:40

jak można źle rozmawiać przez telefon?

Odpowiedz

44. ~a
-1

2017-11-06 17:22:18

a kto jest nr 1 w Niemczech?

Odpowiedz