DAJ CYNK

Śmiałe prognozy Apple'a

15.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 5224

Ważne 6

5

Apple snuje śmiałe prognozy na temat wyników sprzedaży w II kwartale 2015 roku. Firma zamierza pobić, swój własny, rekord sprzedaży.

Apple snuje śmiałe prognozy na temat wyników sprzedaży w II kwartale 2015 roku. Firma zamierza pobić, swój własny, rekord sprzedaży.

Jak informuje UBS Evidence Lab Apple może sprzedać w bieżącym kwartale 51 mln sztuk iPhone'ów. Trochę słabszy wynik przewiduje Wall Street Journal i szacuje sprzedaż smartfonów Apple na 45 mln egzemplarzy. Jest też trzecia wersja należąca do KGI - 51,4 mln sztuk.

Tak optymistyczne prognozy są spowodowane objęciem przez Apple fotelu lidera sprzedaży smartfonów na rynku chińskim, ale również pojawieniem się na rynku zegarka Apple Watch. Zakup urządzenia może zmusić jego posiadaczy do nabycia nowego modelu iPhone'a, co dodatkowo napędzi sprzedaż.

Zobacz: Wyniki Apple'a po 4Q2014
Zobacz: Wyniki LG po 1Q2015

Źródło tekstu: businessinsider; wł

Komentarze
Zaloguj się
37. ~Joey
0

2015-05-18 10:13:01

@36 jak narazie pnie się tylko w góre

Odpowiedz

36. ~
1

2015-05-17 22:54:54

Usmiecham sie pod nosem z sluchajac analitykow i wizji korporacji, myslac o Putinie. Przeciez ten caly cyrk wkrotce padnie.

Odpowiedz

35. ~rozsadny
0

2015-05-17 21:51:26

To bardzo dobrze ze nie wszyscy luba i maja Apple bo monopole z zasady sa fatalne dla rozwoju i konkurencyjnosci. Trzeba pamietac tez ze Apple nie kieruje swoich produktow do "wszystkich" tylko do wybranej lojalnej grupy. Od wszystkiego jest Samsung, LG, Lenovo, Asus i inni producenci wszelkiej masci nowoczesnego sprzetu. Ja korzystalem z urzadzen z Androidem, Windowsem i po doswiadczeniach z urzadzeniami i softem od Apple nie mam zamiaru wracac do tych poprzednich. Mozna by na ten temat pisac eseje - tylko po co? jak ktos chce sie katowac windowsem, Androidem to jego wolny wybor. Ja wybralem Apple i od co najmniej 2009r ten sprzet mnie nie zawodzi. W miedzy czasie mialem romanse z Sony(lapek) i HTC(smartfon) i stracilem na tych romansach bo sprzet wcale nie tani na starcie po okolo roku sprzedalem za 30% wartosci. Lapek byl tandetny a smartfon z Androidem (wowczas 4.0) byl jedna wielka pomylka!

Odpowiedz

32. ~LTE71
0

2015-05-17 18:31:26

20~PP Tak jest , działa znakomicie ale trzeba mieć stary starter za 9zł

Odpowiedz

31. ~
1

2015-05-17 12:24:03

30, masz racje - cencjusz gdzies przeczytal cos o wtraceniach i jak zwykle uzywa nowej "wiedzy" bez zrozumienia. Tutaj to "swoj wlasny" pelni role jednego przymiotnika i uzycie tych przecinkow jest bledem.

Odpowiedz

30. matteo
1

2015-05-16 22:34:47

26: bez przecinkow brzmialoby lepiej.

Odpowiedz

29. ~palka
-1

2015-05-16 21:40:13

gdyby nie bylo mnie stac na apple to bym kupil lumie. Nigdy wiecej smartfonu z Androidem - jedyna zaleta tego ekosystemu to fakt ze smartfony z Androidem moga byc tanie...

Odpowiedz

27. baaart
0

2015-05-16 20:28:52

nadal apple jest super ale nie wyznacza już kierunków, szkoda

Odpowiedz

26. ~
1

2015-05-16 19:26:12

@25Bo jest to wtrącenie (zdanie podrzędne) bez którego zdanie i tak brzmiałoby dobrze.

Odpowiedz

25. matteo
1

2015-05-16 19:06:53

Po co przecinki po i przed "swój własny"?

Odpowiedz

24. ~PP
0

2015-05-16 16:34:23

Na redbullu oficjalnie nie ma ale słyszałam, że niektórym działa.

Odpowiedz

23. Th0mas
0

2015-05-16 16:23:39

@nikt o co Ci chodzi? Mam zrobić zdjęcie, że mam iPhone/''a czy jak? Naprawdę designersko jest super, funkcjonalnie - porażka.

Odpowiedz

22. ~Dupelek
1

2015-05-16 16:02:00

Treść wiadomości @20 wejdz na: www.redbullmobile.pl/oferta/telefony

Odpowiedz

21. ~
1

2015-05-16 16:00:44

Ma, prędkość ograniczają po około 250GB.

Odpowiedz

20. ~PP
0

2015-05-16 15:54:27

No a jak ktoś wie to może by się podzielił wiedzą ?

Odpowiedz