DAJ CYNK

Sierpień dobrym miesiącem dla HTC

03.09.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 1857

Ważne 2

2

Sierpień był wyraźnie lepszym miesiącem dla HTC niż lipiec. Firma zanotowała wzrost przychodów zarówno do lipca, jak i sierpnia zeszłego roku.

Sierpień był wyraźnie lepszym miesiącem dla HTC niż lipiec. Firma zanotowała wzrost przychodów zarówno do lipca, jak i sierpnia zeszłego roku.

W sierpniu HTC miało 486 mln dolarów przychodu. To aż o prawie 40% więcej niż w lipcu i trochę ponad 10% więcej niż w sierpniu zeszłego roku.

Źródło tekstu: HTC, wł

Tagi: htc
Komentarze
Zaloguj się
9. ~lool
0

2014-09-03 16:15:57

8 - paaaaanie ! no piątkę bym Ci przybił za tą wypowiedź. Generalnie zgadzam się w 100%, mam HOX i nie zamieniłem tego ani na Xperie Z, ani na S5 jak i M7... Pytanie po co ? Jak tu wszystko zaiwania jak trzeba. Przez 2 lata zero HR... Ja mam propozycje tych waszych teścików urządzeń. Wiem, że to mało realne ale przetestujcie przez 3,4 miesiące Z2, S5 i M8 instalując na nich te same aplikacje i mniej więcej użytkując je w ten sam sposób. I teraz ile błędów wywali każdy z telefonów przez ten okres. Ja już wiem kto wygra...

Odpowiedz

8. ~m76
0

2014-09-03 13:23:23

Fakt ze czasem sie HTC trafiaja dobre konstrukcje, sam tez mecze od 2 lat HTC One X, tylko u mnie bateria juz zbliza sie do swojego konca, na wlaczonym ekranie i transferze danych oraz GPS umiera po 3h :/ Pouzywalem sobie w miedzyczasie S5, One M7, G2 i zaden mnie nie przekonal do spedzenia kilku godzin na przenoszeniu zawartosci z HOXa do ktoregos. Mimo, ze kazdy jest lepszym telefonem pod prawie kazdym wzgledem ;) Czekam na pojawienie sie w Europie E8.

Odpowiedz

7. ~John Power 2
0

2014-09-03 12:55:35

@2 chipsy THC :D@3 Jest roznica - zasadniczo jest to poziom "ZIPowania" pakietow internetowych.

Odpowiedz

6. ~Kierownik Plusu
0

2014-09-03 12:31:29

Staszi chyba sarkazmu nie złapał :)

Odpowiedz

5. ~Hose
0

2014-09-03 12:17:13

@1, @3 - HTC nie jest ani Niemiecki ani Koreański :-)

Odpowiedz

4. ~asd
0

2014-09-03 12:14:29

@3 Tajwański ;)

Odpowiedz

3. ~Staszi
0

2014-09-03 11:59:38

@ 1: co ma model telefonu do zużycia transfery danych? Hmmm, zasadniczo nic :)@ 2: HTC to koncern koreański.

Odpowiedz

2. ~m76
0

2014-09-03 11:12:22

no i niech wejda na rynek chipsow i produkcji piasku na plaze...

Odpowiedz

1. ~John Power 2
0

2014-09-03 11:06:01

HTC dobra marka od kiedy mam ich telefon mam mniejsze rachunki za internet a bateria trzymie od 4 do 5 dni jak nie korzystam z telefonu to nawet 3 dni. Polecam HTC One X. Mam nadzieje ze firma bedzie sie rozrastac i w przyszłosci bedziemy mogli uzytkowac wiecej produktów od HTC nie tylko telefony, ale rowniez zelazka, lodowki, pralki itp. HTC to jest marka, niemiecka precyzja.

Odpowiedz