DAJ CYNK

Rafał Trzaskowski nowym ministrem administracji i cyfryzacji

20.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3924

Ważne 5

10

Funkcję ministra administracji i cyfryzacji przejmie do Michała Boniego 41-letni europoseł Rafał Trzaskowski.

Funkcję ministra administracji i cyfryzacji przejmie do Michała Boniego 41-letni europoseł Rafał Trzaskowski.

Rafał Trzaskowski jest politologiem, specjalistą w zakresie spraw europejskich. Ukończył Kolegium Europejskie w Natolinie, jest też absolwentem Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. W 2009 roku z listy Platformy Obywatelskiej w okręgu warszawskim uzyskał mandat eurodeputowanego VII kadencji.

Zobacz: Michał Boni rezygnuje ze stanowiska ministra administracji i cyfryzacji

Źródło tekstu: Radio PiN, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2013-11-21 18:42:38

Przykro jest,jeżeli nowy przyszły Minister podczas wystąpienia przed kamerami w programie TV w obecności Premiera RP trzymał rękę w kieszeni,uważam,to za ignorujący stosunek do rzeszy oglądających Widzów na wizji.Sądzę,że stać będzie na cywilną odwagę przeprosić Widzów.

Odpowiedz

33. ~abc
0

2013-11-21 09:13:33

No, wykształcenie odpowiednie widać, jak i poprzednik. I jak my jako kraj mamy iść do przodu?

Odpowiedz

32. ~some1
-1

2013-11-20 22:16:25

Jedna juz sie najadla i odeszla od korytka w jej miejsca przyszla kolejna. Płemieł Tusk powinien sie sam podac do dymisji bo jest zdecydowanie najgorszy

Odpowiedz

31. ~adixm
1

2013-11-20 21:15:07

Polska nie przestanie mnie zaskakiwać co ma politologia do cyfryzacji?Zastanawia mnie czy chociaż wie co to częstotliwość.

Odpowiedz

30. ~olo
0

2013-11-20 19:43:10

to ten koleś co w czsie prezentacji trzymał rękę w kieszeni ... czyżby chował swój zegarek ? dobrze się mają chłopcy Donka ... afera za aferą ... ale statek płynie dalej ...

Odpowiedz

29. ~Dawid
0

2013-11-20 17:22:43

I tak jest dobrze ... spodziewałem się byłego ministra rolnictwa jakiegoś w sumie

Odpowiedz

28. ~
0

2013-11-20 17:02:20

nie łudźcie się ten pan został odpowiednio przeszkolony przez wytrzeszcza

Odpowiedz

27. ~pabloki
0

2013-11-20 15:41:57

jak występował po zapowiedzi płemieła to miał jedną reke w kieszeni i wypowiedz zaczął jak ten koles co myślał że to nagrywane a było na żywo ( nie pamietam jak się nazywał), może być niezła jazda.

Odpowiedz

26. ~Namakon
1

2013-11-20 14:56:25

Sam nie wiem czy wolę takich politologów i filozofów czy "specjalistów od katastrof lotniczych" jak w przypadku drugiej opcji... tak czy owak - pozostaje mieć nadzieję iż wyszkolenie politologiczne powstrzyma go od ruchów samobójczych vide acta czy inne śmieszności które się rządzącym czkawką odbiły :)

Odpowiedz

25. ~Granda
1

2013-11-20 14:32:33

Politolodzy, socjolodzy, filozofowie znają się na wszystkim. Wystarczy, że są z odPOwiedniego klucza. partyjnego.

Odpowiedz

24. applefan_
1

2013-11-20 14:00:45

Poszło, pierwszy comment dzisiaj mi przepuściło :)

Odpowiedz