DAJ CYNK

Prestigio: milion sprzedanych tabletów

23.05.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3926

Ważne 2

1

Firma Prestigio, producent urządzeń i akcesoriów komputerowych, poinformowała o milionie sprzedanych tabletów.

Firma Prestigio, producent urządzeń i akcesoriów komputerowych, poinformowała o milionie sprzedanych tabletów.

Według danych spółki, milionowym produktem był model MultiPad 7.0 Prime Plus. Prestigio wzbogaciło swoją ofertę o tablety dwa lata temu i obecnie dostarcza portfolio urządzeń o przekątnej ekranu od 7 do 10.1 cala. W tym czasie najchętniej kupowanym modelem był Prestigio MultiPad 8.0 Pro Duo.

Zobacz: Smukłe 8 cali od Prestigio

Spółka chwali się także stale rosnącymi wynikami sprzedaży. Według raportu GfK, w marcu w Serbii osiągnęła 41% udziału w rynku tabletów. Ten sam raport podaje, że Prestigio na polskim rynku ma 7% udział w segmencie tabletów.

Źródło tekstu: Prestigio, wł

Tagi: Prestigio
Komentarze
Zaloguj się
15. ~montecci
0

2013-05-24 10:08:28

Jakby co, to Prestigio jest firmą białoruską :D A produkuje, jak to dziś na świecie wszyscy robią - w Chinach.

Odpowiedz

14. freq
0

2013-05-23 16:28:10

@9-a ipad to niby ze USA pochodzi??

Odpowiedz

13. ~
0

2013-05-23 15:52:08

~f mama wie, ze siedzisz o tej porze na necie? Masz nawet kłopoty z liczeniem...

Odpowiedz

12. ~APS
0

2013-05-23 14:46:37

Ale *** chcą za 1 zł. Apple iPad co najmniej....

Odpowiedz

10. ~APS
0

2013-05-23 14:44:10

8-Chłopczyku rozumiem ,że po gomnazjum nie umiesz jeszcze czytać ofert ze zrozumieniem...Chociaż mój syn już umie :)

Odpowiedz

9. ~
0

2013-05-23 14:21:07

Chiński syf zasila polską wieś :-)

Odpowiedz

8. ~r
0

2013-05-23 14:13:50

#4: dziecko, bez czytania wiem, że blisko 2000zl mogę ulokować znacznie korzystniej niż w 37 miesięcznym kontrakcie z temobajlem. Jeszcze z tą marna namiastką tabletu. Oczywiście akwizytorzy z T będą mieli odmienne zdanie.

Odpowiedz

7. ~QWERTY
0

2013-05-23 13:51:33

dr strange- zobacz, że Prestigio od TM jest lepszy parametrami od Galaxy tab 7 ( ten ma 3 g ). Oferta dobra bo nie przeplacasz za sprzet a masz internet + 2 urzadzenia. A wcale byle jaki tablet nie jest bo tez sam korzystam :) Pozdrawiam hejterów.

Odpowiedz

6. ~dr strange
0

2013-05-23 13:49:30

no tak, dziwić się jak w t dają 2 tablety z jednym abo, niech sprzedadzą tego 100 tysięcy takich ofert to już mają 200 tys sprzedanego sprzętu... nie ma to jak statystyki:).

Odpowiedz

5. ~Alexis441
0

2013-05-23 13:37:35

Popieram APS ja mam i jestem zadowolona, sprzet szybki(dwurdzeniowy procesor) itp Przy tej kwocie jest super!!!

Odpowiedz

4. ~APS
-1

2013-05-23 13:16:38

1-Poczytaj chłopczyku o tej ofercie (+router+10 GB /m-c) znajdz lepsza i napisz !

Odpowiedz

3. ~YoMan
0

2013-05-23 13:09:10

Myślicie że nie biorą? Jest taki popyt, że brakło ich na magazynach :)

Odpowiedz

2. mikkel
3

2013-05-23 11:37:52

Mogła sama sobie wziąć ;-)

Odpowiedz

1. ~r
3

2013-05-23 11:31:19

Aż dziw bierze że ludzie to biorą. Ostatnio pani z T dzwoniła i się dziwiła ze nie chcę dwóch tabletów po 50zl/mc na 37 miesięcy, choć to taki cudny sprzęt ;-)

Odpowiedz