DAJ CYNK

Połowa posiadaczy iPhone'ów zmieni go na iPhone'a 7

05.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6120

Ważne 5

5

Połowa posiadaczy iPhone'ów planuje zmienić swój smartfon na nowego iPhone'a 7. 1/5 z nich chce kupić smartfon Samsunga.

Połowa posiadaczy iPhone'ów planuje zmienić swój smartfon na nowego iPhone'a 7. 1/5 z nich chce kupić smartfon Samsunga.

Badanie zostało przeprowadzone przez Insurance2GO, portal zajmujący się sprzedażą ubezpieczeń na urządzenia mobilne. Wynika z niego, że 50% posiadaczy smartfonów Apple zmieni je na nowego iPhone'a 7. 19% badanych zamierza całkowicie zmienić platformę i ich następnych smartfonem będzie Samsung. Tylko 8% osób chce zmienić platformę wybierając smartfon innej firmy niż Samsung.

Źródło tekstu: Insurance2GO; wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~Alan
0

2016-09-07 08:46:59

@10 Mi ASUS Zenfone laser 2 służy już półtora roku bez zarzutów za 850 PLN. I w dodatku Dual aktywny na dwie karty i slot osobny na SD. 2GB ram i 16 GB rom. Z tym różowym, to przesadziłeś, chyba,że jesteś kobietą, to Ci pasuje i nie dziwię się.

Odpowiedz

25. ~Coxxi
0

2016-09-07 08:38:21

@18 jaki ty idiota i głupcem musisz byc gimbazo. Bo tylko gimbaza pisze takie teksty.

Odpowiedz

24. PiotrM
0

2016-09-06 14:10:43

Połowa z tych co zjedli dzisiaj w MCD frytki, jutro wybierze hamburgera a jedna piąta skręci na Kebaba

Odpowiedz

23. ~Alan
0

2016-09-06 13:55:30

Zaznaczam, że jest to moje zdanie i nie jest celem obrażanie kogo kolwiek. Jak widzę faceta z telefon Apple w ręce, to kojarzy mi się z gejostwem od razu, , a jeszcze jak różowy to.... To jest telefon dla kobiet, bo taki ma to coś wgląd. Na stronach z celebrytami widać właściwie wiele kobiet z Apple, facetów rzadko.

Odpowiedz

22. ~Calm7
0

2016-09-06 09:56:58

@21). Ja mam dużego siura.

Odpowiedz

21. ~Ron
0

2016-09-06 09:54:35

Gdy pojawia się temat Appla aktywizuje się sztab chłopców z małymi siurakami

Odpowiedz

20. ~Zzz
0

2016-09-05 22:57:15

Wieksza polowa zmieni na nowszy a mniejsza polowa mniejszej polowy zmieni na samsunga. Wieksza polowa mniejszej polowy nie zmieni telefonu w ogole a mniejsza polowa zmieni telefon na inny. Teraz wszystko chyba jasne...

Odpowiedz

19. tomunia
0

2016-09-05 22:41:35

@10 czemu nie porównać od razu do 6s plus - będzie jeszcze większy ekran, a nie o to chodzi w linii 4s/5/5s/SE. @14 SE w porównaniu do 4s to ogromny postęp choćby w temacie aparatu fotograficznego, bateria rewelacyjna (choć to zasługa małej przekątnej ekranu) obłędnie różowy kolor różowy - ten z 6s/6s plus jest moim zdaniem nijaki, min 16 GB pamięci co daje około 4 razy więcej wolnego miejsca w porównaniu do 8gb w 4s, cena obecnie w UK za tel bez żadnego simlocka (nawet tego z pierwszej użytej karty sim) to 339 funtów czyli około 1750 zł chyba rozsądna za tel który posłuży Ci kolejne 2, 3 lata

Odpowiedz

18. ~
0

2016-09-05 21:19:39

mialem pozostac przy "szostce" ale jak czytam komentarze powyzej to dochodze do wniosku ze trzeba wymienic na "siodemke" - na przekor wszystkim pieniaczom i hejterom. A co? Stac mnie! hahahaha

Odpowiedz

17. insomnia
0

2016-09-05 20:31:06

@14 jeżeli nie chcesz tyle wydawać, wymień na iphone 5s zamiast SE. Jest prawie połowę tańszy a będzie duża różnica w stosunku do 4s.

Odpowiedz

16. ~
0

2016-09-05 19:55:03

Orson, chcesz powiedzieć, że popyt na 7 będzie na poziomie 400-500 mln sztuk?

Odpowiedz

0

2016-09-05 17:50:59

No na pewno ja na samsunga nie zmienię, tak jak nr 13 się ode mnie nigdy nie odczepi.... :-(

Odpowiedz

14. ~tkubon
0

2016-09-05 17:36:00

Ok, większy ekran, TouchID wszystko ok, ale jeśli biorę 4s (moim zdaniem jeden z bardziej udanych modeli) do ręki i no nowsze to okazuje się , że muszę za te lepsze bebchy (np. iPhone SE) zapłacić ponad 2k tylko po to, żeby mi się aplikacje otwierały parę sekund szybciej. Czy warto? Pytanie do forumowiczów

Odpowiedz

13. ~Calm7
0

2016-09-05 17:28:32

Ja chce kupić telefon z logiem "NOKIA", Nokio powracaj.

Odpowiedz

0

2016-09-05 17:06:35

@7 tak wynika z wiadomości, chociaż nie ma szans, żeby połowa użytkowników zmieniła na 7, która zapowiada się jako najnudniejszy iPhone mimo, że nic na 100% nie wiadomo.

Odpowiedz