DAJ CYNK

Play: milion złotych dla WOŚP

19.01.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6513

Ważne 13

7

Podczas zakończonego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy klienci sieci Play zebrali prawie milion złotych z samych tylko SMS-ów.



Podczas zakończonego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy klienci sieci Play zebrali prawie milion złotych z samych tylko SMS-ów.

Klienci sieci Play mogli wesprzeć orkiestrę wysyłać SMS o treści SERCE. Koszt jednego SMS-a, to 5 zł netto. Wysłanych zostało 195 180 wiadomości, co w przeliczeniu daje prawie 976 tys. złotych. W ubiegłym roku takich SMS-ów były 92 tys.

Prawie milion złotych pochodzi tylko z SMS-ów. Do tego dojdą jeszcze pieniądze m.in. z licytacji złotego numeru oraz smartfonu HTC U Ultra.

Zobacz: Play przygotował na 25. Finał WOŚP nie tylko teledysk

Źródło tekstu: Play

Tagi: play WOŚP
Komentarze
Zaloguj się
112. ~do @92
-1

2017-01-24 05:28:52

Ja nie wymieram ale nie wspomagam owsiaków lecz Radio Maryja.

Odpowiedz

111. TomekO
0

2017-01-22 15:39:57

Prawie cała składka zdrowotna odliczana jest od podatku. Składki to za mało i z budżetu dopłacają bodaj drugie tyle. Pośrednio czy bezpośrednio każdy płaci na NFZ.

Odpowiedz

110. wlo
0

2017-01-22 13:09:24

102 - podpisuj się, będę pamiętał, by nie zwracać na Ciebie uwagi. Jak na razie jesteś nikim/każdym w tym serwisie.

Odpowiedz

109. Niezgodna7
0

2017-01-21 23:09:38

Było info.

Odpowiedz

107. Niezgodna7
0

2017-01-21 19:28:00

Ktoś mnie wołał..?;-)

Odpowiedz

106. ~Zdzichu
-1

2017-01-21 19:13:00

Co jest kur.de! Spokój ma byc *** bo zara wezme pasa! Ja tez nie wspieram bo nie mam z czego, ale pare lat temu dalem zlotówke. Nie wspierasz to trudno, zamknij morde i daj sie wypowiedziec powaznym ludziom

Odpowiedz

105. -Gosc-
2

2017-01-21 17:58:39

@100 Następny nawiedzony idiota. Na NFZ to ja płacę składki i to nie małe, w przeciwieństwie do ciebie bezrobotnego za którego płaci państwo minimum.@101 Nie warto ruszać gów..na takiego jak 100, ruszyłeś i teraz będzie śmierdzieć, zaraz się wyleją jego żale i żadania.

Odpowiedz

104. ~@103
1

2017-01-21 15:52:27

Screen twojego postu poleciał już do skrzynki mailowej Wośp. Krótko mówiąc, spodziewaj się wkrótce listonosza.

Odpowiedz

103. ~jurek oszust
-3

2017-01-21 15:21:22

Owsik jego rodzina i ich biznes który się kręci w kilkunastu firmach gdzie jest niejasny przepływ kasy wośp i wódkastok to najwięksi cwaniaki i oszuści od 25 lat nawet kijowski ich nie przebija.

Odpowiedz

102. ~
-2

2017-01-21 15:13:25

101, zawsze wpier...asz się w rozmowy innych. Dla mnie nie jesteś partnerem do rozmowy więc nie odnoś się do moich wypowiedzi dziadku.

Odpowiedz

101. wlo
3

2017-01-21 14:48:47

100 - na sprzęt NFZ płacę dużo więcej niż na WOŚP i to OBOWIĄZKOWO. Więc przestań p...lić jak po...ny ;-)

Odpowiedz

100. ~
-3

2017-01-21 14:27:33

Ale widać lobby owsikowe działa tutaj prężnie :D Napiszę oświadczenie jak ty napiszesz, że nie chcesz by do ratowania twojego życia w przypadku takiej potrzeby nie był używany sprzęt NFZ tylko wyłącznie zakupiony przez wośp. Proste i uczciwe, bądź konsekwentny i nie ujadaj.Mnie dobra zmiana ani ziębi ani grzeje, to ty sobie uroiłeś, że jak ktoś nie popiera owsiaka, to popiera pis. Jak ci tak wygodniej żyć, to żyj w takim przekonaniu. Nikomu nie bronię wspierać, możesz i milion przeznaczyć na WOŚP, nic mi do tego. Piszę, że ja nie wspieram od iluśtam lat i dlaczego nie wspieram a tutaj zwolennicy miłości i niesienia pomocy potrzebującym plują jadem. Nie licuje to jakoś :DJak jeszcze przypomnę sobie jakie głupoty wypisujesz krytykując play, to wiem, że masz zaburzenia osobowości.

Odpowiedz

99. ~gość
0

2017-01-21 14:16:15

@96,97 Nie wspierasz Owsiaka to i zdecydowanie nie korzystaj ze sprzętu który kupiła wyłącznie wośp. Zrób coś stanowczo, możesz tylko ustnie oświadczyć w szpitalu że cokolwiek co ma wspólnego z wośp ma nie być zastosowane w twoim leczeniu, proste i uczciwe, nie ujadaj tylko, "dobra" zmiana się skończy wkrótce, a ludzie wspierali wośp i będą wspierać, im większy reżim pisowski tym bardziej wspierają, dziwne, nie?

Odpowiedz

3

2017-01-21 13:30:04

@96 Dlatego właśnie nikt ci nie broni dostępu do tego sprzętu. Jest on dla wszystkich dostępny. To ma być wyraz twojej woli, twojego sprzeciwu, twój prywatny manifest.

Odpowiedz