DAJ CYNK

Pilotaż na współpracy T-Mobile i Taurona

19.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 16

Ważne 1

1

Tauron Polska Energia, największy sprzedawca i dystrybutor energii w kraju, oraz T-Mobile Polska oferują swoim klientom pierwsze korzyści wynikające ze współpracy firm.

Tauron Polska Energia, największy sprzedawca i dystrybutor energii w kraju, oraz T-Mobile Polska oferują swoim klientom pierwsze korzyści wynikające ze współpracy firm.

T-Mobile Polska i Tauron Polska Energia rozpoczęły pilotażowy program oferowania swoim klientom detalicznym produktów partnera. W ramach programu wybrani klienci T-Mobile Polska lub Tauron Polska Energia otrzymują propozycję skorzystania odpowiednio z oferty telekomunikacyjnej lub energetycznej partnera przygotowanej specjalnie na potrzeby projektu. Zdobyte w ten sposób doświadczenia firmy zamierzają wykorzystać do przygotowania swoich pracowników, systemów oraz procesów przy projektach wdrażanych w ramach współpracy.

Pilotażowy program sprzedaży energii elektrycznej jest pierwszym efektem współpracy T Mobile z branżą energetyczną. Zakładamy, że w przyszłości opracujemy i wspólnie wprowadzimy na rynek innowacyjne produkty i usługi, które przyniosą wymierne korzyści klientom w ich domu oraz pracy - mówi Miroslav Rakowski, prezes T-Mobile Polska.

Rynek energii wciąż się rozwija podobnie jak potrzeby klientów. Chcąc na nie odpowiedzieć, stale poszerzamy ofertę o nowe produkty - mówi Dariusz Lubera, prezes zarządu TAURON Polska Energia. Dzięki partnerskiej współpracy z T-Mobile nasi klienci otrzymują nie tylko atrakcyjną ofertę energetyczną, ale także dodatkowe benefity płynące ze współpracy z partnerem - dodaje.

Wdrożenie pierwszego wspólnego projektu T-Mobile Polska i Tauron Polska Energia było możliwe dzięki rozpoczętej przez firmy strategicznej współpracy po podpisaniu listu intencyjnego w marcu tego roku.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się