DAJ CYNK

P4 obsługuje 220 tys. kart MVNO

28.11.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 4581

Ważne 8

1

P4 obsługuje w swojej sieci 220 tys. aktywnych kart SIM MVNO. Aktywnych czyli takich, które dokonały jakiejś aktywności w ciągu 30 dni - poinformował Jacek Niewęgłowski, członek zarządu operatora odpowiedzialny za strategię.

P4 obsługuje w swojej sieci 220 tys. aktywnych kart SIM MVNO. Aktywnych czyli takich, które dokonały jakiejś aktywności w ciągu 30 dni - poinformował Jacek Niewęgłowski, członek zarządu operatora odpowiedzialny za strategię.

W ciągu roku w P4 przybyło 70 tys. aktywnych kart SIM MVNO. W ostatnich miesiącach ponad 20 tys. kart SIM przyrosło dzięki migracji klientów Inei z Orange.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~mirekb
2

2014-11-28 22:01:40

mvno tylko w p4 sie uchowają najdluzej.cenie virgin jako 2 nr-mniej niz 100zl na koncie nie zdazylo mi sie posiadac-rwk,tani net-ze 20zl mies zejdzie.jako przechowalnia numeru oferta git-play doskonale o tym wie dlatego oplaca im sie trzymac simy z maxymalnie niskim arpu bo wiedza ze to swiadomi uzytkownicy na ktorych wiele nie zarobią ale w przyszlosci zwiekszą arpu (zmiana w virgin we wrzesniu)..rbm to submarka choc czsto lepsza niz marka główna-to wlasnie nisze związane z kanałami dostepu.finalnie wyrówna sie wszystko po deregulacjach roamingowych czyli mniej wiecej za rok..oferty sim only typu nju czy rbm gdzie za 20-30zl mozna w pl gadac/smsowac no limit w pl to bedzie rarytas ale za 20-30 euro-tyle ze wymienne w ue-co 95% obecnym klientom nie bedzie potrzebne

Odpowiedz

2

2014-11-28 20:47:28

Jeżeli oni liczą rzeczywiście karty 30-dniówki, to myślę, że wynik jest całkiem przyzwoity. Na Playu, MVNO mają szansę się uchować, a może nawet trochę rozbudować bazę. No to wychodzi, że dziewica nadal ma jakieś 100-150 tysięcy aktywnych sim.

Odpowiedz

20. ~pabloki
-2

2014-11-28 18:47:16

play i mvno? znajdźcie jakąś różnicę.

Odpowiedz

19. ~ola
-2

2014-11-28 18:15:34

@9.~Sk. 1zł lub 11zł z internetem... oferty łączone w orange lub plus...

Odpowiedz

18. ~roman
0

2014-11-28 17:00:09

czekamy na deklaracje innych operatorów spośród W3. śmiechne jak t-m wykaże jakichś mvno

Odpowiedz

17. ~PiotrM
-1

2014-11-28 16:40:11

No właśnie. Obsługują a sami są obsługiwani:) Żeby dobrze obsługiwać trzeba mieć zasię:)

Odpowiedz

16. ~Kuzyn1920
-2

2014-11-28 16:40:08

@WitekT Jeśli wiesz proszę o odpowiedź. Orange oddało Inea wzamian za nadajniki. Inea będzie działać na macierzystym P4 czy na roamingu krajowym też ?

Odpowiedz

15. ~amigo
3

2014-11-28 15:39:36

To jest problem w Polsce z tymi MVNO. Ja osobiście przeniosłem kilka kart znajomym do Virgin na kartę jak jeszcze była stara taryfa 19 gr /min doładowanie 50% itd. Niestety dla wielu ludzi istnieją tylko tacy operatorzy jak T-mobile Orange Plus i Play, a pozostali nie istnieją. Jeżeli 220 tyś to wszystkie aktywne karty w tym 20 tyś to INEA to ile ma tak naprawdę Virgin Mobile? Podejrzewam, że Virgin Mobile może mieć z 500 tyś wszystkich kart, a wiele kart leży na szufladzie jako rezerwa.Poprawili ofertę ale jak masa ludzi nastawiała się na taniość to zmiana powinna być jeszcze większa w tym tańszym planie.Powinna być jeszcze oferta:9.90 - 90 minut - 199 sms - 100 mb + 100mb z każde doładowanie 10 zł15.00 - 150minut - 500 sms - 500 mb + 100mb za każde doładowanie 10 zł19.00 - 200 minut - 1000 sms - 1,5 GB

Odpowiedz

14. ~
-1

2014-11-28 14:04:36

Wirtualna sieć obsługuje wirtualnych operatorów. To już zakrawa na jakąś lewitację.

Odpowiedz

13. ~
-1

2014-11-28 13:49:48

NO obsługuje i przyjmuje to do wiadomości jako fakt. Widać, po tym, że zupełnie niemożliwy staje się plan zakładany przez Virgin tj. 1mln abonentów w ciągu badaj 3lat.

Odpowiedz

12. WitekT
3

2014-11-28 13:45:38

tytytytry: w salonach Play wciskano karty MVNO? Którego? Virgin, Multimediów czy Vectry? No i polecam rozróżnić definicję aktywnej karty od takiej, o której piszesz...

Odpowiedz

11. ~tytytytry
-2

2014-11-28 13:33:12

co za bzdura... Wybaczcie .. ale śmiechem to biorę.. dlaczego mają taką ilość kart -- prosta odpowiedź SALONY P4 nawciskały ludziom masę kart , abonament 9.99 miesięcznie ; 2giga internet i play za free... a ludzie brali bo co nie mieli wziąć Bardzo często nie wiedząc , że argumenty o niższej cenie telefonu wybranego lub modemu to zwykłe kłamstwo.. i mamy MEGA WYNIK KART aktywnych - bzdura

Odpowiedz

10. dumelosw
4

2014-11-28 12:50:27

Red Bulle to chyba marka własna play, a nie MVNO ?

Odpowiedz

9. ~Sk.
4

2014-11-28 12:35:21

@7 znajdź mi abonament w którym mogę w jednym miesiącu wydać na rozmowy, smsy i internet 3zł w kolejnym 30zł a potem 10zł lub 50zł. Albo dla wydającego regularnie 10-15zł, ale za wszystko :-).

Odpowiedz

8. ~Red
2

2014-11-28 12:32:16

@7 umowy wygodniejsze? nie każdy lubi przepłacać i wiązać się z operatorem na jakiś długi czas.

Odpowiedz