DAJ CYNK

Oto 10 najwydajniejszych urządzeń grudnia z systemem iOS według AnTuTu. iPhone'y zostały zdeklasowane przez iPady Pro

Marian Szutiak

Prawo, finanse, statystyki

W grudniu 2018 roku najwydajniejszym urządzeniem z systemem iOS był iPad Pro 2018 z 11-calowym wyświetlaczem. Jego wynik był o prawie 60% lepszy niż to, czym mógł się pochwalić najszybszy iPhone XS.

Ranking stworzony przez AnTuTu powstał na podstawie średnich wyników z przynajmniej tysiąca testowanych urządzeń, zebranych od 1 do 31 grudnia 2018 roku. Platformą testową była siódma wersja aplikacji AnTuTu Benchmark. Królami wydajności okazały się dwa ubiegłoroczne iPady Pro, z wyświetlaczami o przekątnej 11" i 12,9". Ich wyniki to odpowiednio 560916 i 553722 punktów. Najlepszy iPhone, model XS, osiągnął średni wynik równy 355856 punktów, co dało mu trzecią lokatę.

Generalnie, pomimo pewnych wahań średniej wyników urządzeń z iOS, które dostały się do pierwszej dziesiątki w tym miesiącu, ogólna kolejność w rankingu pozostaje niezmieniona w porównaniu do naszych poprzednich wyników w listopadzie i prawdopodobnie pozostanie taka sama do czasu pojawienia się nowej generacji smartfonów iPhone - czytamy na stronie antutu.com.

Zobacz: AnTuTu: Najszybszy na świecie smartfon z Androidem to ZTE Nubia Red Magic Mars. Pięć modeli Huaweia tuż za nim
Zobacz: Samsung Galaxy S10 na nowym zdjęciu. Są też wyniki smartfonu w AnTuTu
Zobacz: Sony Xperia XZ4 bije rekordy w benchmarkach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: AnTuTu