DAJ CYNK

Orange o poleceniu zapłaty [wideo]

02.08.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2217

Ważne 0

0

Jacques de Galzain, członek zarządu Orange Polska, wcielił się w rolę eksperta Orange i w krótkim filmie opowiada o zasadzie działania polecenia zapłaty.

Jacques de Galzain, członek zarządu Orange Polska, wcielił się w rolę eksperta Orange i w krótkim filmie opowiada o zasadzie działania polecenia zapłaty.

Z filmu dowiadujemy się jak można zamówić usługę i jak z niej korzystać.



Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~serpentyna
-1

2012-08-05 13:22:03

Coś mi to przypomina.... Jakby z Rzymu... Też niby po polsku ale ten germańsko/frankoński akcent....

Odpowiedz

11. ~JerzyR
0

2012-08-03 09:25:27

rzeczywiście w ERA polecenie zapłaty działało OK. Po przejściu do ORANGE zadziałało przez 2 miesiące po czym na trzeciej fakturze dostałem info, że mam sam wpłacić na załączonym blankiecie:) Oczywiście nie pobrali kasy z konta. Wczoraj dzwoniłem na infolinie i ponoć sami pobiorą. Załamka.

Odpowiedz

9. Mordrag
2

2012-08-02 12:48:28

O zapchanym 3G w Orange jakoś nikt nic nie wspomina :D

Odpowiedz

8. ~jędrek
1

2012-08-02 12:46:43

orange to padaka! kasę ładują tylko na g... reklamy w tv zamiast w infrastrukturę. Skoro od półtora roku nic nie zrobili w temacie wzdrożenia VDSL to się żegnać będziemy i kasa zamiast do francuskiej cytryny poleci do UPC, za mniejszą kasę dostanę dużo więcej. Kondolencje dla mieszkańców rejonów gdzie nie ma tv kablowych od których można sobie wziąć net za dużo mniejsze pieniądze niż od "dobrodziejów". Garnijcie więcej do kieszeni to się obudzicie z ręką w nocniku.

Odpowiedz

7. ~a
3

2012-08-02 12:22:56

jasne.. na ciepłym etacie można mieć PZ, wolę już przelew zdefiniowany i poświecić 2min., na wklepanie kwoty i daty płatności.. a zresztą, mam kartę i średnio 40-50% taniej.. hihi

Odpowiedz

6. ~Aaaa
0

2012-08-02 12:00:09

@1: ojej...a nie przyszło Ci do głowy, że wielu może nie korzystać?

Odpowiedz

5. RudyLis
1

2012-08-02 11:56:00

Ta, ja im na pewno polecę zapłacić ;D

Odpowiedz

3. ~Nikt
3

2012-08-02 11:40:49

niech lepiej zajmie się wdrożeniem dodatkowych usług głosowych w ofercie na kartę i poprawą jakości całej sieci a nie im tylko pieniądze w głowie...

Odpowiedz

2. ~Aaaaa
1

2012-08-02 11:31:40

Podziwiam kolesia, że zdecydował się na opowieść o tym w języku polskim z tym fajnym, francuskim akcentem :) Brawo! :)

Odpowiedz

1. ~
-1

2012-08-02 11:22:40

Ale mi nowość, korzystam z tego od lat.

Odpowiedz