DAJ CYNK

Operatorzy wpłacili już 7,128 mld zł w ramach aukcji LTE

05.02.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 5121

Ważne 10

2

UKE poinformował, że w ramach 19 rezerwacji na częstotliwości rozdysponowanych w aukcji LTE, firmy biorące udział w aukcji wpłaciły kwotę 7,128 mld zł.

UKE poinformował, że w ramach 19 rezerwacji na częstotliwości rozdysponowanych w aukcji LTE, firmy biorące udział w aukcji wpłaciły kwotę 7,128 mld zł.

Zobacz: UKE wydał rezerwacje częstotliwości 800 i 2600 MHz

Do tej pory nie wpłacono jeszcze kwoty 2,105 mld zł, prawdopodobnie nie zrobił tego NetNet, który jak informował wcześniej Urząd, wycofał wniosek o rezerwację częstotliwości.

Zobacz: UKE i Ministerstwo Cyfryzacji spokojne o losy aukcji po rezygnacji NetNetu

Dzięki wydanym 25 stycznia decyzjom na rynek trafi 190 MHz nowych częstotliwości, które pozwolą na rozbudowę sieci komórkowych i szybkiego internetu.

Źródło tekstu: UKE, wł

Tagi: aukcja lte uke
Komentarze
Zaloguj się
42. ~zebaty
0

2016-02-07 20:26:44

Słabość moderatora polega na tym, że usuwa posty zamiast moderowac, post # 17 gdzie jest? Ale co wymagać od portalu, który się jara informacjami z ostatniej ręki, a główny content to mniej więcej poziom kolorowego piisemka w poczekalni u fryzjera tylko na temat telefoni, amen.

Odpowiedz

41. Sig
0

2016-02-06 22:42:23

Będzie pińćset złotych na chla..., wróć, dziecko.

Odpowiedz

40. ~Static
0

2016-02-06 21:39:15

@38 Jarek i lewacki rząd.. Łooooo kolego ale Ty nie w temacie. Ten rząd ma poglądy moich starych moich dziadków więc typowo konserwatywne / kościele / zacofane.

Odpowiedz

39. rcicho
0

2016-02-06 17:28:29

Nihil_Novi - kim ty kmiotku jesteś że chcesz aby Niemcy zniszczyli polski rząd? Może jeszcze mianujesz Angelę Merkel prezydentem Polski?

Odpowiedz

38. ~Nihil_Novi
0

2016-02-06 17:14:29

Ja bym nie zapłacił za to 2 mld. Kiedy to się zwróci? To jakiś absurd....Mam nadzieje że Niemcy tego nie kupią i zniszczą ten lewacki rząd.

Odpowiedz

37. ~Kamil97
0

2016-02-06 16:59:52

Jeszcze jeden powód żeby przejść do T-Mobile - ogólnokrajowa awaria Internetu :)

Odpowiedz

36. ~Ojciec
0

2016-02-06 14:53:12

Mogli wpłacić bezpośrednio do ojca rydzyka bo podobno już wiadomo że wygrał sprawę o te gorące źródła

Odpowiedz

35. ~Mexille
1

2016-02-06 10:36:10

Kowalski z ulicy by se zalicytował ile chciał, a taki netnet z takową postacią się kojarzy. Teraz kto nimi rządzi? Vectra? :-D

Odpowiedz

34. rcicho
0

2016-02-06 10:10:15

Nie wińcie tu firmy NetNet tylko organizatora licytacji, który w jej zapisach dal możliwość bezkarnego odstąpienia i nie uiszczenia opłaty. Całe wadium jakie NetNet płaciło nie powinno być tej firmie zwrócone. Wtedy nie licytowaliby do takich poziomów. Aukcja rownież powinna mieć ograniczenia czasowe np. 10 dni i ostatnia cena 10-tego dnia aukcji będzie wygraną.

Odpowiedz

31. ~Fokus
-5

2016-02-05 23:50:43

ad 2. i 21.: No przecież nowa władza ma swoje wydatki - na przykład na Katastrofalną Podkomisję Smoleńską, powołaną, a w zasadzie to reaktywowaną niedawno przez Macierewicza. Za 20 do 25 tysięcy zł. na łebka miesięcznie, 21 osób + kilku "ekspertów" zagranicznych będzie wystawiać kolejną osłonę politycznego cyrku... :-/Za to bilety na ten cyrk mamy gratis.

Odpowiedz

30. ~
0

2016-02-05 23:20:39

I z czego tu się cieszyć? Firmy odbiją to sobie w cenach czyli zajrzą do naszych kieszeni, a rząd to przeżre lub w jakiś inny sposób "spożytkuje" dla swoich i tyle naszego.

Odpowiedz

29. ~jkjkk
-1

2016-02-05 21:35:20

Piękne pieniądze, a ludzi głodni...

Odpowiedz

28. ~@28
0

2016-02-05 20:49:54

Miliardów nie milionów.

Odpowiedz

27. ~Static
1

2016-02-05 20:29:20

TMOBILE to sieć moherow - strasznie mało atrakcyjna. Gromadzą grosik do grosika. Zawsze w tyle. Mało przebojowi. Każą płacić grosze za sprawdzenie stanu konta a wywala 2mln? Zamiast zrobić deal z Play em...

Odpowiedz

26. ~ku..wa!mać!
1

2016-02-05 20:08:29

Pani prezes Magdalena Gaj jest na urlopie, to nie jest żadną tajemnicą– potwierdził w rozmowie telefonicznej rzecznik UKE Artur Koziołek.

Odpowiedz