DAJ CYNK

Netia zapewni łączność Sejmowi RP

16.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3688

Ważne 4

0

Netia podpisała czteroletnią umowę z kancelarią Sejmu RP na świadczenie usług głosowych. Tym samym Netia jest obecnie jedynym operatorem, który dostarcza usługi telefonii stacjonarnej dla Sejmu i Senatu RP.

Netia podpisała czteroletnią umowę z kancelarią Sejmu RP na świadczenie usług głosowych. Tym samym Netia jest obecnie jedynym operatorem, który dostarcza usługi telefonii stacjonarnej dla Sejmu i Senatu RP.

Netia wygrała przetarg zorganizowany przez kancelarię Sejmu RP na Świadczenie usługi telekomunikacyjnej telefonii stacjonarnej wraz z dostawą niezbędnego dla świadczenia usługi wyposażeniem. Umowa została zawarta na okres 4 lat, a jej wartość to blisko 450 tys. zł brutto.

Dzięki wygranej w przetargu, Netia, jako jedyny operator telekomunikacyjny na naszym rynku, będzie świadczyć swoje usługi, zarówno dla kancelarii Sejmu RP, jak i kancelarii Senatu RP (z którą to podpisała czteroletnią umowę 17. marca tego roku).

W przetargu brały również udział firmy: DID, Orange, GTS oraz Exatel.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
22. ~ole
0

2014-09-17 21:33:31

@15. W netii każdy kontakt musi zarabiać. I ten Prwnie tez zarabia. Tylko ze w telco juz nie ma kokosów

Odpowiedz

21. ~włoskiego banko co oznacza ławk
0

2014-09-17 12:50:23

@20 a to dlaczego youtube się szybciej otwiera na łączu netii niż na łączu Orange? widze ze nie sprawdziles tej informacji, a szkoda...Wiem że świat jest pełen ciekawostek, wystarczy je dobrze poznać aby je zrozumieć. Dlatego jestem tutaj w świecie wirtualnym. AC z AXA, AC z AXA. Pan też ćwiczy!

Odpowiedz

20. ~
0

2014-09-17 12:47:04

Taaaa..... szczególnie ten QoS na dane odbierane jest ciekawy.

Odpowiedz

19. ~bank od włoskiego banko co ozna
0

2014-09-17 12:43:32

@8 pabloki - oczywiście że biznesowe linie netii działają lepiej. mają priorytet ruchu w sieci, ich dane są wysyłane i odbierane w pierwszej kolejności. również po kablu i po sieci TP głos biznesowy idzie szybciej niż głos klienta indywidualnego. Tu jest WLR QOS inaczej ustawiany. Wiem że świat jest pełen ciekawostek, wystarczy je dobrze poznać aby je zrozumieć. Dlatego jestem tutaj w świecie wirtualnym. AC z AXA, AC z AXA. Pan też ćwiczy!

Odpowiedz

18. ~Tunel
0

2014-09-17 12:34:58

to że wygrali ten przetarg to z pewnością zakamuflowana opcja niemiecka.

Odpowiedz

17. Dowek1
0

2014-09-17 11:35:28

Fajnie, ja akurat korzystam z Netii i jestem zadowolony, więc dobrze wiedzieć, że sejm ma chociaż 1 rzecz solidną ;)

Odpowiedz

16. ~
0

2014-09-17 11:13:33

@14, spokojnie, że VoIP byłby tańszy a korzystając z porad jednego z czytelników (aero2user) można VoIPa postawić na darmowym aero i dopiero byłoby tanio

Odpowiedz

15. Sig
0

2014-09-17 09:58:56

@13 - ten kontrakt nie musi zarabiać. Ma dawać prestiż i budować zaufanie do firmy. O NEtii mam złe zdanie *technicznie dobrze, obsługa klienta tragiczna, ceny już nie rewelacyjne), ale taki ruch, jest bardzo mądry.

Odpowiedz

14. ~
0

2014-09-17 08:58:35

VoIP nie wyszedłby taniej?

Odpowiedz

13. ~xs
0

2014-09-17 07:43:00

Czyli 7600 netto miesięcznie - tyle co średni rachunek w dużej firmie. Jak znam życie nawet się na zero nie spina to Netii ale tak się u nas robi "byznes" - ale kto bogatemu zabroni ? :).

Odpowiedz

12. Blank
0

2014-09-16 23:16:45

Przy okazji, byłoby odciąć nie tylko sejm, ale takze wszystkie urzędujące tam barany...

Odpowiedz

11. Blank
0

2014-09-16 23:15:40

To bardzo dobra wiadomość!Akurat ostatnio myślałem, że sejm RP dobrze by było odciąć od świata, a Netia akurat może to zapewnić :)

Odpowiedz

10. ~tkubon
-1

2014-09-16 22:17:45

Jaki dostawca, taka instytucja

Odpowiedz

9. tiger93
2

2014-09-16 21:52:45

@7 Żeby tylko nasze państwo działało tak dobrze jak ich internet na sieci własnej to życie byłoby o wiele lepsze ;)

Odpowiedz

8. ~pabloki
1

2014-09-16 21:52:37

no właśnie , a to będzie działać? choć słyszałem że linie biznesowe działąją lepiej .

Odpowiedz