DAJ CYNK

iPhone'y najpopularniejszymi smartfonami w Chinach

08.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3895

Ważne 2

2

Pomimo tego, że sprzedaż smartfonów Apple'a w Chinach stale spada, to właśnie z iPhone'ów korzysta najwięcej Chińczyków.



Pomimo tego, że sprzedaż smartfonów Apple'a w Chinach stale spada, to właśnie z iPhone'ów korzysta najwięcej Chińczyków.

Na koniec II kwartału 2017 roku ze smartfonów Apple'a korzystało w Chinach 171 mln osób. Kolejne miejsca przypadły Huawei (132 mln), Oppo (124 mln) i Vivo (108 mln).

Chińscy użytkownicy iPhone'ów są również najbardziej zadowoleni ze swoich smartfonów. 53,4% z nich ponownie kupiłoby kolejnego iPhone'a. W przypadku Oppo i Vivo jest to tylko 25%. Najgorzej wypada Samsung, ponownie smartfon Koreańczyków kupiłoby tylko 7,2% mieszkańców Chin.

Źródło tekstu: YonhapNewsAgency; wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2017-09-10 15:41:23

Biorąc pod uwagę "Markowość" tych Chińskich wynalazków , to w sumie się nie dziwię - ale to miejsce Samsunga jest dość dziwne

Odpowiedz

21. ~miro
0

2017-09-09 14:21:22

w sumie to za te ostatnie 2 lata Huawii to było około 140 milionów, a biorąc jeszcze I i II kartał i pozostałe lata to na pewno będzie więcej niż te 170 milionów, więc zastawiam się skąd takie dane....

Odpowiedz

20. ~miro
0

2017-09-09 14:17:27

Niezła manipulacja, w 2015 i 2016 sprzedali łącznie około 100 milionów, to że używają to są już jakieś stare graty patrząc na liczby z II kwartału, np Huaweii sprzedał w Chinach 2015-2016 ponad 130 milionów, w Chinach sprzedaż jabka spada i nic tego nie zmieni a takie krakanie, że w II kwartale najwięcej było używanych iphonów to tylko marketing, żeby mówili, a jak się mówi to wiadomo jest popularne, ciekawe kto opłaca takie niusy, żeby się pokazywały...

Odpowiedz

19. ganc2
0

2017-09-09 13:22:49

Wykres kołowy byłby bardziej adekwatny do newsa

Odpowiedz

0

2017-09-09 13:08:51

@17 To dlaczego nadal bardzo dobrze sprzedaje się Huawai, Oppo i Vivo? A Sprzedaż Iphona spada, a nie rośnie?

Odpowiedz

17. ~adamek
0

2017-09-09 02:09:13

nikt nie mowi a tym ze Google Play , Maps i Gmail sa w Chinach przez Rzad zablokowane wiec Smartphony z androidem sa tam bezuzyteczne.Wiem bo bylem w Pekinie moja Xperia stala sie Telefonem 3G do SMS i rozmowWhastapp , Facebook tez nie dzialalyWiec jakby byl Chinczykiem tez bym kupil Iphona aby normalnie korzystac z App Store

Odpowiedz

16. ~
0

2017-09-08 23:16:57

@15 bardzo dobrze napisałeś ale czy taki wyznawca coś z tego zrozumie? Do niedawna wydawało mi się że naprawdę ten telefon musi być naprawdę świetny skoro tyle osób go używa i tyle kosztuje. Od momentu kiedy miałem go na 3 tygodnie stwierdzam że jest to najbardziej nielogiczny telefon. Logiki w tym telefonie całkowicie brakuje.To że jest płynny to fakt tu zyskujemy ale już na przykład wpisywanie np. hasła 1H3P4R8E przyprawiało mnie do złości że jak tak prostą czynność można tak spieprzyć. Zmiana rozdzielczości video. Tu też tracimy czas bo musimy wyjść z aparaty wejść przez ustawienia, musimy się zastanowić gdzie te rozdzielczości są i dopiero zmienić ustawienia. rewelacja. Po prostu amaizing. Brak informacji o tym czy telefon pobiera dane czy nie i np wysyłamy pocztę i nie wiemy czy coś się dzieje czy nie. Brak wyszykiwania kontaktów poprzez dialera jak rownież brak możliwości przypisania kontaktu do danej cyfry aby poprzez naciśnięcie cyfry wybrać numer. Amaizing. Brak skrótów poprzez pociągnięcie belki na dół. ITD,ITD życzę wszystkim ajfoniarzom przyjemnego korzystania ze swojego jabłka. Tylko proszę nie wciskajcie kitu że iphone jest taki zajeb....... i że jest wart tak dużych pieniędzy.

Odpowiedz

15. ~a-go
0

2017-09-08 22:30:45

@5 Cofać można się jedynie wstecz... A iść można faktycznie do przodu, ale jedyną właściwą, nakazaną drogą. I zabrać ze sobą to, co jest dozwolone. Czy kupiłbyś samochód, którego producent narzucał tobie co masz wozić, gdzie tankować i którymi drogami jeździć? Twój guru tak z tobą uczynił, a jego geniusz sprawił, że czyjeś wybory przyjmujesz za własne nie dostrzegając paranoi. Uszanuj wyznawców wolności:)

Odpowiedz

14. egran5
0

2017-09-08 20:41:53

Chiny kochają zachód, przecież plagiat to najwyższa forma uznania

Odpowiedz

13. ~
0

2017-09-08 19:35:28

Normalny telefon tyle że kilka razy droższy. Dla mnie zupełnie niepotrzebny skoro mogę mieć to samo z czego korzystam w sprzecie 5 razy tańszym. Fanatyków jednak nie brakuje i pewnie sprzeda się niezle

Odpowiedz

12. ~
0

2017-09-08 19:09:58

@5 wy wyznawcy zawsze do przodu. no ciekawe

Odpowiedz

11. ~życiejestpiekne
0

2017-09-08 14:45:30

iPhone to strasznie przeceniony telefon. Ale Applowi jest dobrze bo utworzył sobie wokół swoich urządzeń "otoczkę modową", blondyneczki z wypchanymi biustami dadzą każdego dolara aby zrobić sobie selfie w lustrze deską z logiem nadgryzionego jabłka. A właściciele koncernu się cieszą bo kaska leci. Zresztą zdrowo stąpający człowiek, nonkonsupcjonista i niematerialista nie będzie się nabierać na takie farmazony, by lansować się takimi pierdołami - to tylko telefon jak każdy inny, on mi szczęścia nie przyniesie bo to tylko przedmiot.

Odpowiedz

10. ~
0

2017-09-08 14:45:16

Do~aa trzeba było się uczyć, też byś nie wiedział co z pieniędzmi robić.

Odpowiedz

9. ~frasag
0

2017-09-08 13:00:07

Ciekawe ile z tego to oryginały a ile podróby?

Odpowiedz

8. ripe22
0

2017-09-08 12:51:25

I kto by pomyślał, że Chińczycy tacy jabłkowi. Pewnie u nich obce jest zjawisko bólu du.py w odróżnieniu do naszego ciemnogrodu.

Odpowiedz