DAJ CYNK

Integrated Solutions osiągnął 412 mln zł przychodów w 2015 r.

26.02.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2632

Ważne 2

0

Integrated Solutions, integrator ICT należący do Orange Polska, ogłosił wyniki finansowe za rok 2015. Przychody spółki wyniosły 412 mln zł, o 44% więcej niż rok wcześniej.

Integrated Solutions, integrator ICT należący do Orange Polska, ogłosił wyniki finansowe za rok 2015. Przychody spółki wyniosły 412 mln zł, o 44% więcej niż rok wcześniej. W 2013 r. były one na poziomie 201 mln zł.

Największe projekty zrealizowane przez IS w 2015 roku to m.in. budowa informatycznej platformy biomedycznej na terenie Data Techno Park, wdrożenie systemu innowacyjnej edukacji w województwie kujawsko-pomorskim oraz stworzenie platformy komunikacyjnej w Poczcie Polskiej. Poszerzając ofertę, spółka postawiła na rozbudowę platform chmurowych, usługi data center, smart city oraz rozwiązania bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Spółko chwali się, że w 2015 wzrosła także niemal dwukrotnie liczba klientów i użytkowników korzystających z jej sztandarowej usługi chmurowej UCaaS (Unified Commmunications as a Service). Na cloud postawiły takie firmy, jak np. SGB-Bank SA, Krakowska SKOK, Onninen Polska czy Bank Spółdzielczy we Wschowie. Nie zabrakło także projektów związanych z zarządzaniem danymi i bezprzewodową transmisją danych. Dotyczyły one budowy i wyposażenia "bezobsługowych" placówek banków, instalacji systemu zdalnego zarządzania treścią na ekranach zamontowanych na jednym z lotnisk oraz wdrożenia infokiosków w sieci sklepów spożywczych.

Źródło tekstu: Integrated Solutions, wł

Komentarze
Zaloguj się