DAJ CYNK

Cyfrowy Polsat rozpoczął negocjacje w sprawie refinansowania

26.06.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6662

Ważne 4

4

Cyfrowy Polsat rozpoczął negocjacje z grupą instytucji finansowych w sprawie refinansowania zadłużenia grupy - podała spółka w komunikacie.

Cyfrowy Polsat rozpoczął negocjacje z grupą instytucji finansowych w sprawie refinansowania zadłużenia grupy - podała spółka w komunikacie.

Zobacz: Cyfrowy Polsat chce refinansować zadłużenie.

Negocjacje dotyczą w szczególności umowy kredytu niepodporządkowanego z 11. kwietnia 2014 roku, umowy kredytu niepodporządkowanego z 17. czerwca 2013 roku zawartej przez m.in. Polkomtel oraz z tytułu obligacji niepodporządkowanych z terminem wykupu w 2020 roku, wyemitowanych przez firmę Eileme 2 26. stycznia 2012 roku.

Grupa spodziewa się też uzyskać większą elastyczność, poprzez zniesienie ograniczeń w zakresie przepływu środków pomiędzy grupą Metelem a pozostałymi spółkami grupy, co mogłoby umożliwić bardziej efektywne zarządzanie płynnością Grupy, pozwalając na dalszą integrację Cyfrowego Polsatu z Polkomtelem.

Zobacz: Rating Cyfrowego Polsatu z pozytywną perspektywą.

Na koniec marca zadłużenie grupy Cyfrowego Polsatu wynosiło netto 11,58 mld zł w wartości nominalnej.

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
43. ~Jerzy
0

2015-07-09 06:21:40

No i prawidłowo, im bardziej uregulują własne finanse, tym korzystniejsze oddziaływanie będzie na klientów. Lepsza sytuacja finansowa Cyfrowego Polsatu zawsze przełoży się na jakoś i ceny usług, zatem nie ma co snuć teorii spiskowych, tylko trzymać kciuki.

Odpowiedz

42. ~Cristoff
0

2015-07-08 22:34:40

Decyzja o reorganizacji kredytów spółek w grupie polsat to naturalne następstwo faktu notowania ich na giełdzie. Dla inwestorów takie info bezcenne.

Odpowiedz

41. ~Boy
0

2015-07-07 22:19:55

Kilkanaście milionów klientów cyfrowego polsatu? Chyba razem z plusem, to wtedy ok. Inna sprawa, że na usługi tv cp tych klientów ma najwięcej w kraju i z tym nie można dyskutować.

Odpowiedz

40. ~Qwark
-2

2015-07-06 16:11:55

@zebaty Nie rozumię twojego problemu. To że ktos jest zadowolony z danego operatora jednoznacznie oznacza, że jest jego klakierem. Bzdury totalne. Kilkanaście milionów abo polsatu świadczy o ich kiepskim wyczuciu gustu i niewiedzy? Myslę, że 90% tych "złapanych" jest zadowolonych, a jeżeli nawet nie do końca to marketing polsatu winien być wykładany na uczelniach, za to, że potrafią w niesamowity sposób zjednać sobie wiele milionów ludzi.

Odpowiedz

39. ~zebaty
2

2015-06-29 10:35:35

38, płatnych klakierów z grupy ZSZ powinni również kasować. Poza cps wszystkie inne przedsięwzięcia ZSZ budzą conajmniej kontrowersje.

Odpowiedz

38. ~
-3

2015-06-28 18:27:03

Admini powinni kasowac komentarze platnych klakierow z play. Cholera pod kazdym tematem musza o play pisac. To jest temat o Cyfrowym Polsacie i jak nie macie nic w temacie do napisania to nie pisac wcale!

Odpowiedz

35. ~
3

2015-06-28 15:58:09

34: Regularnie pobieram ponad 100GB/m-c. I nic złego się nie dzieje. :) W najgorszym wypadku lejek 2Mb/, chociaż i tego nie ma.

Odpowiedz

34. ~
-4

2015-06-28 14:57:59

@33, w przeciwieństwie do ciebie są osoby, które już pobrały 100GB i wiedzą czym to się kończy więc to nie krakanie a doświadczenie. Jeżeli to nazywasz hejtem, to czym jest pisanie "pobierz sobie 35GB w Plusie i zobaczysz swoje super lte"?A tak wogóle to temat dotyczy Cyfrowego Polsatu a klaka plejowa juz zaczyna chwalić LTE od Play. Czy to jest normalne?

Odpowiedz

33. toms
3

2015-06-28 13:39:02

Zawsze piszę tak jak mam, staram się nie wróżyć z fusów. Jeżeli narzekałem, to czasami na jakość rozmów i transmisję 3G. Na LTE P4 nie powiem złego słowa, jak się zepsuje, nie omieszkam skrytykować. Natomiast zdanie: "A fanbojom Playa polecam pobrać 100GB i zobaczymy jakie to macie hiperlte ;p" - dla mnie to zwykłe krakanie, nie mające nic wspólnego z własnymi doświadczeniami. Stuprocentowy hejt.

Odpowiedz

32. ~
-3

2015-06-28 13:21:08

toms, akurat tobie to sie dziwie bo juz nie raz twierdziles ze celowo ktos pisze negatywnie o play a pozniej jak ciebie problem dotykal to zmieniales zdanie. Dlatego uwierz, ze jezeli ciebie problem nie dotyczy to nie oznacza ze inni tez musza miec dobrze. Powtarzam, u mnie LTE play max 250lbps wyciaga.

Odpowiedz

31. toms
3

2015-06-28 11:15:04

29- Korzystam już drugi miesiąc z LTE w Red Bull ( bo wcześniej nie było LTE P4 na moim terenie) i wszystko działa jak należy. Twoje hejty brzmią jak straszenie Pisem przez PO. ;-)

Odpowiedz

30. ~
-3

2015-06-28 11:04:30

29, akurat pobliskie radiówki działają dobrze, LTE - również, w przeciwieństwie do twojego umiłowanego, neostradowego kabla.

Odpowiedz

29. ~Ryszard
-4

2015-06-28 10:52:45

Plus może ma lepszą sieć, ale sprzedaje pod hasłem bez limitu internet z limitem, który nakłada wg własnego widzimisię. Natomiast Play pod nazwą bez limitu sprzedaje... pakiet 100GB.Nie dajcie sie naciagnac na net mobilny, bo taniej w SmartDom czy coś, nie zmieniajcie droższego kabla na tańszy SnartDom czy PlaySyf! Internet mobilny dzielicie ze wszystkimi innymi ludźmi na danym nadajniku! To troche jak na radiówce! Stąd limity i lejki! Internet na kablu jest cały dla was! Znam osoby które wzięły PowerLTE bo mają talerz od CP i bylo 50% taniej. Teraz muszą oszczędzać internet, ograniczać oglądanie YT i VOD, jak chcą coś pobrać to przełączają o 1 w nocy na 3G bo tam jest pakiet nocny 100GB - wszystko by oszczędzać "nielimitowane" LTE. A fanbojom Playa polecam pobrać 100GB i zobaczymy jakie to macie hiperlte ;p

Odpowiedz

28. ~
-4

2015-06-28 09:03:20

25, ja na LTE Play nawet 512kbps nie moge wyciagnac i ostatnio porownywalem, to aero szybciej dziala. To nie jest smieszne a Play na reklamacje odpowiada, ze nie gwarantuja w regulaminie konkretnych predkosci. Jak kupowalem to tez nie bylo kolorowo ale te 8Mbps bylo a teraz nie da sie korzystac przy predkosciach 100-250kbps

Odpowiedz

27. ~
-3

2015-06-28 08:57:12

Sam korzystam z internetu Play i Plusa i dla mnie lepsze parametry ma zdecydowanie Plus. Prędkość, zasięg jest na korzyść Plusa, gdzie w lokalizacji, gdzie używam mam często 80Mb/s, w trasach 3G praktycznie wszędzie dzięki u900.

Odpowiedz