DAJ CYNK

[Aktualizacja] Vectra zmienia zapisy w umowach i regulamin usług

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 21560

Vectra poinformowała, że uaktualnia dotychczas obowiązujące zapisy umów użytkowników, regulamin świadczenia usług oraz cennik. Zmiany będą obowiązywać od 1 sierpnia.

Vectra poinformowała, że uaktualnia dotychczas obowiązujące zapisy umów użytkowników, regulamin świadczenia usług oraz cennik. Zmiany będą obowiązywać od 1 sierpnia.

Przygotowany został dla użytkowników list przewodni, w którym opisane są wprowadzane zmiany. Operator informuje, ze zmiany wynikają w szczególności z zaleceń otrzymanych od UOKiK, mających na celu dostosowanie całości stosowanej przez Vectrę dokumentacji do obowiązujących obecnie przepisów prawa oraz obejmują zmiany niezależne do operatora, wdrażane przez nadawców programowych.
Od 1 sierpnia zmianie ulega także wykaz programów tv gwarantowanych i niegwarantowanych. Nie spowoduje to jednak braku dostępności programów, które są obecnie oferowane użytkownikom.

Użytkownik może nie zaakceptować wprowadzanych zmian, przysługuje mu wtedy prawo do wypowiedzenie umowy z Vectrą bez ponoszenia odszkodowania i zwrotu ulgi. Pisemne oświadczenie powinno zostać dostarczone do operatora do 1 sierpnia.

Zobacz: Vectra - list przewodni
Zobacz: regulamin główny Vectry
Zobacz: Vectra - cennik główny Dtv

[Aktualizacja 9.07.2015 11:20]

W pierwszej wersji wiadomości na podstawie otrzymanych informacji napisaliśmy, że "Wprowadzane zmiany nie powodują zmian opłat abonamentowych za posiadane usługi". Jak nam jednak uszczegóławia Vectra:
Dla większości Abonentów wprowadzane przez Vectrę zmiany dokumentacji nie skutkują zmianą wysokości abonamentu. Natomiast w pozostałych przypadkach zmiany cen są spowodowane koniecznością ujednolicenia i korekty i cennika, w celu dostosowania do obecnych realiów rynkowych w branży telekomunikacyjnej..

Tym sam załączony w wiadomości list przewodni nie trafi do wszystkich abonentów. Informacje na temat zmian są dostosowywane i mogą być wysyłane w różnej formie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Tagi: vectra
Przewiń w dół do następnego wpisu