DAJ CYNK

84 proc. urządzeń Apple z iOS 9

22.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2686

Ważne 5

6

Apple poinformowało, że zdecydowana większość ich produktów posiada zainstalowaną najnowszą wersję oprogramowania.

Apple poinformowało, że zdecydowana większość ich produktów posiada zainstalowaną najnowszą wersję oprogramowania.

Ostatnia wersja systemu iOS oznaczona cyfrą 9 została już zainstalowana na 84% wszystkich urządzeń, o 7% więcej niż w lutym tego roku. Jeśli takie tempo instalowania aktualizacji zostanie utrzymane, to do momentu zaprezentowania kolejnej wersji systemu, co powinno mieć miejsce w połowie czerwca, iOS 9 powinien trafić do ponad 90% urządzeń Apple.

Dla porównania, do 4 kwietnia najnowsza wersja Androida była zainstalowana na 4,6% urządzeń.

Źródło tekstu: Apple; wł

Tagi: apple iOS
Komentarze
Zaloguj się
11. ~lolek
-1

2016-04-22 20:16:17

Niemożliwe, producent, który robi WŁASNE oprogramowanie zaktualizował kilka modeli SWOICH telefonów? Nieprawdopodobne...

Odpowiedz

10. applefan_
0

2016-04-22 19:50:31

@3 argument nie trafiony, jakoś MS daje radę z windowsem desktopowym na wiele roznych komputerow i konfiguracji. Apple po prostu rzadzi.

Odpowiedz

9. ~
0

2016-04-22 18:12:40

Mieć jeszcze bardziej zgniłe jabłko ale po co.

Odpowiedz

8. ~Xxx
0

2016-04-22 15:54:18

To po co aktualizować jak spowalnia. I wszystkie te same funkcje ma? Mój nexus 4 ciągle jest szybki

Odpowiedz

2016-04-22 15:25:32

Klimas7Wcale się nie pomyliłeś; w październiku stuknie mu 5 lat ;)

Odpowiedz

2016-04-22 15:15:39

Chodziło mioczywiście o prawie 4 lata, wybaczcie błąd. :)

Odpowiedz

2016-04-22 15:14:39

@3 Do modelu sprzed prawie 5 lat (4s). Fakt, że ten traci mocno na wydajności, ale czego się spodziewać po takim starym sprzęcie. Co jak co, ale sprzet Appla jest zdecydowanie dłużej wspierany niż jedno sezonowe Andki.

Odpowiedz

4. ~gosciu
1

2016-04-22 15:13:32

ciekawe jak by wplynela na to dostepnosc jalbrake na najnowsza wersje? :)

Odpowiedz

3. Morvius
-1

2016-04-22 14:45:27

@1 jest zbyt duża rozbieżność w modelach oraz częściach, z których składają sie poszczególne modele. Nie zawsze jest to techniczne wykonalne. Do którego najstarszego modelu Apple aktualizuje swoje urządzenia?

Odpowiedz

2. ~Iku
2

2016-04-22 13:50:46

Lepiej z androidem już nie będzie...

Odpowiedz

1. ~ola
3

2016-04-22 13:50:31

bo na jabłko się da, a na andka kup pan nowe?

Odpowiedz